Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


WAW! Czyli Wielka Akcja Walentynkowa z nagrodami!

Już za moment Walentynki, czyli święto zakochanych! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mega atrakcję – zabawę, którą nazwaliśmy WAW czyli Wielka Akcja Walentynkowa. Nagród będzie co niemiara! Sesja zdjęciowa, voucher do SPA, romantyczna kolacja w znanej restauracji!

Ale o co chodzi? O to, że aby wziąć udział w zabawie musisz przyjść ze swoją ukochaną drugą połówką do Parku Trampolin Skokoloco. Jak już przybędziecie i poskaczecie,  to czym prędzej wybierzcie sobie u nas fajne miejsce (basen z gąbkami! oł je!) , gdzie pstrykniecie sobie walentynkową fotkę, którą następnie wrzucicie na Facebooka, oznaczając nas, jako miejsce jej wykonania.  <3 Ważne abyście zachowali paragon z walentynkowej skoko- wizyty!

Na pewno jedna z nagród trafi do pary już podczas 14 lutego – planujemy dla Was fajny konkurs na arenie. Tor przeszkód dla zakochanych? Synchroniczne skoki do basenu z gąbkami? Wymyślimy coś fajnego, wesołego i wymagającego!

Dodatkową nagrodę przewidujemy dla osoby, która w dniach od 27 stycznia, aż po 14 lutego zgromadzi najwięcej paragonów ze Skokoloco; czyli odwiedzi nas w tym czasie największą ilość razy!

Do wygrania mamy dla Was:

2 podwójne zaproszenia do Beef Burger Spot na burgery

2 vouchery na 50 zł do wykorzystania w Da Grasso

voucher na piwo kremowe w Tawernie Przygód

voucher na darmową sesję fotograficzną oraz wydruk 3 zdjęć w Arno Studio

2 vouchery do Pijalni Czekolady Heban

2 vouchery do klubu Alpha Gym na rozpiskę treningową, konsultacje z dietetykiem, analizę składu ciała, konsultacje z trenerem personalnym oraz dwa wejścia.

4 vouchery do salonu kosmetycznego Pracownia Urody

 

 

Ale to nie koniec nagród i już wkrótce pulę zasili voucher na kolacje w znanej restauracji, vouchery na profesjonalny masaż oraz voucher do zielonogórskiego SPA!

Wpadniecie do Parku Trampolin Skokoloco na Walentynki?