Wakacje w Skokoloco - 536 836 836 - zadzwoń i dopytaj o szczegóły!

Aktualności

Skokoloco na manewrach wojskowych.

Cel. Pal! Chciałoby się rzec; 15 sierpnia wycelowaliśmy w Lubuskie Muzeum w Drzonowie i odpaliliśmy Skokobusika. Potem przez 3 godziny dostarczaliśmy rozrywki gościom wspomnianego muzeum. Młodych rekrutów było, co niemiara; czołganiu, skakaniu, zakradaniu się na airtracku nie było końca. A na koniec zjedliśmy pyszną, żołnierską grochówkę po czym w glorii i chwale wróciliśmy do Zielonej Góry.

Skokoloco na Pol’and’Rock Festival 2019

Pol’and’Rock Festiwal lepiej znany pod legendarną nazwą „Woodstock” oraz Park Trampolin Skokoloco? Pozornie niemożliwa fuzja… a jednak! Połączyliśmy jedno z drugim i zebraliśmy niesamowite doświadczenie podczas udziału w tym szalonym evencie! A było to tak…

Wypisz, wymaluj! Wymaluj, wypisz!

Pamiętacie lalkowy serial animowany pt. „Sąsiedzi”? W Parku Trampolin Skokoloco przez jakiś czas mieliśmy to w 3D! Postanowiliśmy odświeżyć nasze salki urodzinowe, zaś prace zleciliśmy  „naszym chłopakom” – Piotrowi Złotej Rączce i Andrzejowi Handlowcowi, zaś Michał odpowiedzialny w Skoko za marketing, codziennie podglądał ich z aparatem. Majstry szybko się uwinęli, tak abyście mogli jak najszybciej celebrować urodziny swoich pociech  w odświeżonych salkach urodzinowych! Piękne są! Oj piękne…

Naukowo i skocznie w Centrum Przyrodniczym Kepler

Najlepiej kiedy przyjemne łączy się z pożytecznym. Tak właśnie było podczas ostatniego Festynu Naukowego w Centrum Przyrodniczym Kepler w Zielonej Górze. Ponieważ to nasi serdeczni przyjaciele, uwieńczyliśmy ów okazję naszą 15 metrową ścieżką akrobatyczną oraz kilkoma przystojnymi trenerami do jej obsługi. Niech zdjęcia powiedzą Wam prawdę jak tym razem udała się impreza.

Dziki trening w Skokoloco

Błąd robi ten, który myśli, że Park Trampolin to miejsce wyłącznie dla dzieci! Co to, to nie! Nasze zakamarki niczym Hogwart – skrywają wiele sekretów i niespodzianek; jedną z nich jest profesjonalny tor przeszkód ninja zwany także torem OCR (Obstacle Course Racing). Ten upodobała sobie zielonogórska grupa biegowa „Biegające Dziki”, która kilka razy w tygodniu wpada do nas i na dziko trenuje!