Tato! Tato! Mamy lato! 23 czerwca ZAPRASZAMY na wspólne świętowanie DNIA OJCA w Skokoloco! Będzie zabawa, będą konkursy z nagrodami!

Aktualności

Wczoraj Akrobatyka, dziś Parkour czyli do zobaczenia po wakacjach!

Parkour ta nasza perełka i swoisty portal do przeszłości, kiedy to beztrosko ganialiśmy się po płotach, dachach i drzewach. Teraz, gdy nastał XXI wiek robimy to troszkę inaczej – bezpieczniej i pod okiem trenera… czyli trenujemy parkour  Oto zajęcia grupy młodszej, które odbyły się wczoraj + wręczenie pamiątkowych koszulek dla naszych młodych traucerów 

Akrobatyka na finiszu… czyli zakończenie sezonu wiosenno-letniego.

Ponieważ idą wakacje i zbliża się zasłużony czas urlopów, przyszła pora zakończyć (z przytupem! a jakże!) zajęcia z akrobatyki w naszym Parku Trampolin Skokoloco. W tej edycji dla naszych rozskakanych milusińskich mieliśmy mega niespodzianki – jedyne i niepowtarzalne, pamiątkowe koszulki w edycji limitowanej! Uwieczniliśmy ich radość na zdjęciach! Zobaczcie sami!

Czytaj więcej

Impreza firmowa firmy Chroma

2 lipca 2019 roku gościliśmy w Parku Trampolin Skokoloco liczną grupę gości z żarskiej firmy Chroma. Okazją do spotkania była impreza firmowa, jaką ów firma postanowiła u nas wyprawić. A każdy, kto w Skokoloco był wie, że od nas się suchym i wypoczętym nie wychodzi. Zrelaksowanym owszem, ale nie wynudzonym! Tak też było i tym razem! Zobaczcie zresztą sami. Zdjęcia prawdę Wam powiedzą 🙂

Czytaj więcej

Dzień Dziecka w Skokoloco!

Chyba każde dziecko wie, jakie święto obchodzimy 1 czerwca? Tak, tak! Właśnie wtedy celebrujemy Międzynarodowy Dzień Dziecka; czas radości dla wszystkich milusińskich i czas wydatków dla ich opiekunów 😉 Jak na super Park Trampolin przystało, podeszliśmy z rozmachem do tego święta i odpaliliśmy eventowy dopalacz! Opłaciło się! Frekwencja dopisała, pobiliśmy chyba jakiś nieoficjalny rekord świata w poziomie śmiechu i dobrej zabawy na metr kwadratowy – tak się bawi (w) Skokoloco!

Czytaj więcej