Trening personalny z trenerem Skokoloco? 536 836 836 - zadzwoń do nas! Parkour, akrobatyka, workout! Zapraszamy!

Aktualności

Nowy sezon parkour – początek sezonu

W poniedziałek akrobatyka, we wtorek parkour. I znowu tłum… i znowu ponad 20 chętnych dzieci do nauki tej wymagającej, acz niezwykle efektownej sztuki poruszania się (po mieście). Najpierw był rozgrzewkowy mecz w zbijaka, a potem nauka fikołków, rolli i przeskoków przez przeszkody. Trener Łukasz ogarnął temat, a dzieciaki były zachwycone! Zobaczcie sami!

Nowy sezon akrobatyki – wystartowaliśmy!

Wczoraj, czyli 9 września pod dachem Parku Trampolin Skokoloco zebrało się 20 dzieci, chętnych na udział w pokazowych zajęciach akrobatyki. Trenerem prowadzącym była Klaudia, a dzielnie asystował jej Nagel. Jak poszło przyszłym mistrzom trampolin? Zdjęcia prawdę powiedzą. Miłego oglądania!

Dziś piłkarsko! Skokoloco w Nowym Miasteczku

Nie mogło mogło nas zabraknąć w Nowym Miasteczku podczas obchodów 70 lecia klubu piłkarskiego z tego miasta, skoro Michał – nasz marketingowiec pochodzi z tego miasta oraz w owym  MKSie grał w piłkę. Dlatego wraz z handlowcem Andrzejem pojechali w niedzielę rano (8.09.2019) na sympatyczny festyn połączony z  obchodami „70 lecia” klubu piłkarskiego z Nowego Miasteczka rozsławiać dobre imię Parku Trampolin Skokoloco.

Skokoloco na manewrach wojskowych.

Cel. Pal! Chciałoby się rzec; 15 sierpnia wycelowaliśmy w Lubuskie Muzeum w Drzonowie i odpaliliśmy Skokobusika. Potem przez 3 godziny dostarczaliśmy rozrywki gościom wspomnianego muzeum. Młodych rekrutów było, co niemiara; czołganiu, skakaniu, zakradaniu się na airtracku nie było końca. A na koniec zjedliśmy pyszną, żołnierską grochówkę po czym w glorii i chwale wróciliśmy do Zielonej Góry.

Skokoloco na Pol’and’Rock Festival 2019

Pol’and’Rock Festiwal lepiej znany pod legendarną nazwą „Woodstock” oraz Park Trampolin Skokoloco? Pozornie niemożliwa fuzja… a jednak! Połączyliśmy jedno z drugim i zebraliśmy niesamowite doświadczenie podczas udziału w tym szalonym evencie! A było to tak…