Aktualności

Tor przeszkód – zupełnie nowa odsłona!

Od kilku dni w Skokoloco można poszaleć na zupełnie nowym torze przeszkód! Jest to idealna propozycja dla wszystkich twardzieli i twardzielek, którzy szukają nowych wyzwań, silnych wrażeń i chcą po prostu się sprawdzić. Jeśli startujecie w biegach OCR, a nie macie pomysłu gdzie trenować zimą… to już wiecie dokąd wbijać! Do Skokoloco!

Czytaj więcej

Warsztaty: Podstawy worka bułgarskiego!

W niedzielę 7 października do Zielonej Góry przyjechał na specjalne zaproszenie Parku Trampolin Skokoloco legendarny trener z Gdańska – Leon Lech Kledzik. Poprowadził on dla nas – zielonogórzan  – warsztaty z podstaw worka bułgarskiego. Warto nadmienić, iż były to pierwsze takie warsztaty w historii całego województwa!

Czytaj więcej

Karate trenuje z bratem!

Była niedziela – 30 września – piękna i ciepła Polska Złota Jesień. Tymczasem w zielonogórskim Parku Trampolin Skokoloco „zakwitła wiśnia”.

Jak to? – zapytacie.

A tak to! Tego dnia do Skokoloco przybyła liczna reprezentacja Zielonogórskiego Klubu Karate Kyokushin! I mieliśmy w Skoko małą Japonię!

Czytaj więcej

Warsztaty w Skokoloco: Mobility Flow

22 września w Parku Trampolon Skokoloco odbyły się zajęcia/trening/warsztaty z Mobility Flow, które przeprowadził trener SFG1 – Kuba!

Popatrzcie jak było! Na pewno interesująco, a uczestnicy (także nasi 2 trenerzy, którzy poprowadzą dla Was zajęcia beACTIVE!) wynieśli ogrom wiedzy!

Czytaj więcej

Warsztaty Capoeiry w Skokoloco

Rzecz miała miejsce w niedzielę 16 września. Zaprosiliśmy na tę okoliczność naszych przyjaciół z Akademi Ruchu Fit-Balance oraz trenera Marka, aby wraz ze swoją świtą poprowadził u nas w Parku Trampolin Skokoloco warsztaty z brazylijskiej sztuki walki capoeiry!

Czytaj więcej