Już jest! BILET CAŁODNIOWY - sprawdź naszą ofertę i ciesz się zabawą od rana do wieczora w każdy poniedziałek i środę!

Aktualności

Wyskokowo i walentykowo :)

Kochanie, kochaniem… a my w Parku Trampolin Skokoloco KOCHAMY skakać!  14 lutego w 2019 roku, organizowaliśmy dla wszystkich zakochańców WAW! czyli Wielką Akcję Walentynkową, w której do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród. Frekwencja dopisała i mieliśmy tego dnia prawdziwe Igrzyska Miłości!

Czytaj więcej

WAW! Czyli Wielka Akcja Walentynkowa z nagrodami!

Już za moment Walentynki, czyli święto zakochanych! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mega atrakcję – zabawę, którą nazwaliśmy WAW czyli Wielka Akcja Walentynkowa. Nagród będzie co niemiara! Sesja zdjęciowa, voucher do SPA, romantyczna kolacja w znanej restauracji!

Czytaj więcej

Ferie Zimowe 2019

Powoli kończą się ferie zimowe. W zielonogórskim Parku Trampolin Skokoloco zapamiętamy ten okres, jako czas bardzo intensywnej pracy 🙂 Niby za oknem zima, zimno i śnieg, a w naszym Skoko OGIEŃ!

Czytaj więcej

Jak nasz Handlowiec nabawił się zakwasów życia! ;)

Andrzej – nasz Handlowiec zgłosił się kilka dni temu do trenera Wookiego, aby ten opierając się na swoich doświadczeniach z biegów OCR oraz pracy trenera personalnego pomógł mu zrzucić kilka kilogramów. Trafił idealnie – treningi personalne w Parku Trampolin Skokoloco należą do najbardziej efektywnych i efektownych! Już samo skakanie na trampolinie to utrata ok. 1000 kcal, a dodawszy do tego ćwiczenia wspomagające?! Czysty OGIEN!

Czytaj więcej

Skokowigilia w Tawernie Przygód

Tego co się działo, tym razem opisywać Wam nie będę… to zostanie między nami/pracownikami, a ścianami tawerny. Dodam tylko, że było bardzo, baaaaaaardzo fajnie! A Gospodarz Tawerny – Wookie oraz jego urocza dziewczyna Agata ugościli nas iście po królewsku.

Po prostu popatrzcie na zdjęcia i poczujcie magiczny klimat Tawerny Przygód!

Czytaj więcej