Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Turniej Zbijaka – Jedyny taki !

Uffff, daliśmy radę! Tak nam się przynajmniej wydaje i tak też oceniamy swoją pracę – nie powiem, było trochę zamieszania, bo zamieszanie zawsze jest, gdy w grę wchodzą procesy organizacyjne przeprowadzane po raz pierwszy – ale koniec końców 1 MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY W ZBIJAKA SIĘ UDAŁY!

Wszystko planowaliśmy wiele dni przed niedzielą, tak aby dopasować do siebie wciąż niepasujące klocki. W pracy zjawiliśmy się na równi z „kuuuuuukurykiem” koguta sąsiadów. Prasowaliśmy koszulki, pompowaliśmy piłki, glancowaliśmy trampoliny – wszystko, aby zadowolić wysokie oczekiwania zawodników. A tych było niemało! Łącznie z naszymi trenerami w Parku Trampolin Skokoloco bawiło się w tym dniu aż 67 uczestników w 15 teamach!

Turniej zaczęliśmy odprawą w chill roomie, później trenerzy wprowadzili zawodników na jump arene na krótką rozgrzewkę. A gdy wszyscy rozruszali zastygłe gnaty, zaczęło się!

Ależ to była walka! 5 piłek przewidzianych do gry było dosłownie wszędzie, aczkolwiek nie była to zwykła, bezmyślna „napieprzanka” – co to, to nie! Niektórzy zawodnicy faktycznie kierowali się zmysłem taktycznym, inni operowali zaawansowaną techniką, jeszcze inni trzaskali jak popadnie we wszystko ci się ruszało 🙂

Turniej trwał ponad 3 godziny! Zwyciężyła grupa przyjaciół z drużyny „Noc Filmowa” – trzeba im to oddać, tego dnia nie mieli sobie równych 🙂

Gratulujemy zwycięzcom i zwyciężonym! Byliście wielcy!

Wkrótce kolejny turniej, a później… później Zielonogórska Liga Zbijaka! Gotowi na powrót do gry?