Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Nowe, a trochę jakby stare… czyli akcja „Wiosenny Rozruch”!

Idzie wiosna, idą zmiany! W marcu zakończyliśmy nasze sportowe zajęcia o nazwie beActive! A skoro Wszechświat nie lubi pustki, szybko wystartowaliśmy z nowymi, co by nam niebo nie spadło na głowę za owej pustki produkowanie!  Uwaga, uwaga – ogłaszamy akcję „Wiosenny Rozruch”!

Do rzeczy zatem, aby było krótko, a treściwie!

Nasza propozycja to 4 zajęcia podzielone na dwa segmenty tematyczne:

AKROBATYKA LIGHT (czyli na „lajcie”, bez przesadnego rygoru, a bardziej skupiona na dobrej zabawie wszystkich uczestników). Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i każdą środę o godzinie 17:0

PARKOUR  – ten sam z siebie jest już „lajtowy” i dobrze znany większości naszych klientów. Nauczymy Was trudnej, acz szalenie efektownej i efektywnej sztuki poruszania się po wszelkich przeszkodach terenowych. Tego nie nauczycie się nigdzie indziej! Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 17:00

Karnet w przedsprzedaży (trwającej do końca marca, to jedyne 89 zł za 8 dowolnych zajęć). Potem zapłacicie 99 zł! Jeśli uznacie, że te 8 zajęć, to jednak zbyt mało, możecie dokupić pakiet kolejnych 8 zajęć za kwotę 69 zł. Twoje zajęcia będą kosztowały wtedy trochę ponad 10 zł! Prawda, że pięknie? (Ta opcja będzie jednak dostępna dopiero od kwietnia, po zakończeniu przedsprzedaży)

Niespodzianka: przyprowadź znajomego, który wykupi u nas karnet… a bardzo pysznie się Wam za to odwdzięczymy; już DaGrasso się o to postara!

W razie pytań piszcie do nas na FB lub dzwońcie na nr recepcji – 536 836 836.