Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Move Poland – Warsztaty ruchu po raz 1 w Zielonej Górze

Nadchodzi MOVE POLAND, czyli ogólnopolska trasa Wschodniej Siły, której celem jest edukacja, a także przekazanie odpowiednich narzędzi do praktyki nad sobą. Zielonogórski Park Trampolin Skokoloco jest organizatorem oraz pomysłodawcą tego wydarzenia na lubuskiej ziemi!

Czego dotyczą warsztaty Move Poland? Tematyka jest bardzo szeroka. Movement jest wszechobecny w naszym życiu. Im lepiej się ruszamy i rozumiemy ten ruch, tym lepszymi sportowcami jesteśmy.

W związku z tym, że to pierwsza edycja w Zielonej Górze, więc będzie wprowadzenie teoretyczne ( 2-3 godziny), a następnie 2 x po 2,5 godziny praktyki.

Jakiej praktyki? Co będziemy robić ? Wyobraź sobie, że Twoje ciało nie ma ograniczeń. Ruszasz się tak jak chcesz. Jesteś elastyczny, zwinny, zręczny, silny i kreatywny. Twoje ruchy są płynne, precyzyjne i ekonomiczne. Reprezentujesz umiejętności z lekkością i uśmiechem, gdzie w rzeczywistości większość ludzi, nawet trenujących nie jest w stanie tego zrobić. Z różnych przyczyn: brak siły, mobilności, koordynacji, balansu, szybkości i precyzji w ruchu.

Jeśli słowa nie sprawiły, że Twoja wyobraźnia pokazała Ci to, o czym piszę, to obejrzyj film, który jeszcze bardziej przeniesie Cię w świat, który zapoczątkował Ido Portal i to głównie według jego filozofii i metod odbędą się te warsztaty.

Teoria połączona z praktyką da Ci możliwość lepszego zrozumienia tematu, przed jakim zostaniesz postawiony. Movement , to bardzo szeroki dział do zgłębienia. Potrzeba wielu lat rozwijania się w tym temacie, by stwierdzić, że jesteś w tym dobry, stwierdzić, że jesteś MOVEREM. Jednak warto, bo ruch jest naszą naturą.

MOVE POLAND to coś więcej niż tylko warsztaty, na których poznasz ćwiczenia. Poznasz inna filozofię, inną metodykę, a także zupełnie inne podejście do aktywności.
Poznasz również swoje słabe punkty i dowiesz się jak nad nimi pracować. Czy potrafisz ruszać swoim ciałem jako całością, a także poszczególnymi jego częściami? Jeśli uważasz, że to nie istotne, to po 8 godzinach zmienisz sposób postrzegania aktywności. Poznasz metody pracy z ciałem, które są bardzo proste, jednak nigdy byś nie wpadł na to, że można to robić w taki sposób. Wszyscy wiemy jak ważne jest oszczędzanie czasu, każdy z Nas próbuje znaleźć sposób, by w dzisiejszych czasach mieć go jak najwięcej. Te 8 godzin przeniosą Cię w inny świat, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, bo dostaniesz gotowy przepis na sprawność. Już nigdy nie spojrzysz w taki sam sposób na siebie, swoje ciało, otoczenie i aktywność, która Cię otacza. Brzmi niewiarygodnie? Owszem. Jednak jestem pewien tego, że nie ważne kim jesteś. Po Warsztatach Move , dowiesz się również, kim możesz się stać. To pierwszy krok ku większej świadomości związanej z aktywnością.

Warsztaty prowadzi Mirosław Jurczak, założyciel Wschodniej Siły, ale przede wszystkim pasjonat różnych form ruchu.
„Przekażę Ci najlepiej jak potrafię, to co sam potrafię i to co wiem. Przez wiele lat spotykałem i nadal spotykam na swojej drodze rozwoju wielu nauczycieli, którzy sprawili, że jestem tu, gdzie jestem i robię to, co robię. Teraz moja kolei, by z ucznia zmienić się w nauczyciela”

Rozpoczęcie godz. 10:00
Zakończenie godz. 18:00 -19:00
Cena Warsztatów Move Poland to 160 zł/os.

Miejsce wydarzenia i zapisy:
Hala Sportowa AZS Zielona Góra,
ul. Podgórna 50
65-980 Zielona Góra
Kontakt: 505 894 980
michal.wyszynski@skokoloco.pl

Nr konta do wpłaty zaliczki: 25 1030 0019 0109 8550 0012 1825

Tylko wpłata zaliczki 50 zł jest równoznaczna z zapisaniem się na warsztaty. Proszę o zaznaczenie w tytule przelewu „zaliczka za warsztaty w Zielonej Górze” oraz poinformowanie nas w wiadomości prywatnej o dokonaniu wpłaty.

Move Poland w innych miastach: