Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Mikołajkowa impreza firmowa Jost

W zielonogórskim Parku Trampolin Skokoloco lubimy wyzwania! Takim wyzwaniem było zorganizowanie imprezy firmowej dla niemal 160 osób z czego „zdecydowanie większą połowę” stanowiły dzieci. I wiecie co? Jak zwykle daliśmy radę, bo impreza dla JOST wyszłą MEGA!

Organizując tak dużą imprezę należy poczynić wiele przygotowań i wszystko starannie zaplanować. Dzień pracy dla wielu z nas zaczął się wyjątkowo wcześniej – poustawialiśmy w holu dodatkowe stoły i krzesła, te zastawiliśmy suto napitkiem i jadłem. Puściliśmy świąteczną muzykę z głośników i czekaliśmy na gości.

Pierwsi z nich zaczęli przybywać jeszcze przed godziną 11:00… farciarze! W drodze wyjątku wpuściliśmy ich na arenę wcześniej niż było to zaplanowane 🙂 Gdy przybyła reszta naszych gości, rozpoczęliśmy zabawę.

Oczywiście wszystko poprzedziła rozgrzewka, a właściwie 3 rozgrzewki dla 3 grup skoczków… Gdy zgromadzenie poczuło odpowiednie rozciągnięcie ścięgien, ruszyli ochoczo na arenę, tory przeszkód i wiadomo… do basenu z gąbkami!

Pracownicy zielonogórskiego Parku Trampolin Skokoloco zapewniali naszym gościom odpowiednie atrakcje i ponadprzeciętnie wysoki poziom zadowolenia. Liczne konkursy z fajnymi nagrodami, sympatyczna muzyka i oprawa świetlna dopełniały dzieła.

Dorośli w tym czasie raczyli się pyszną kawą, herbatą, ciastem i ciastkami. Krówki też były – ale mordoklejki, więc siłą rzeczy nic nie da się o nich powiedzieć; niektórzy pewnie do teraz mają sklejone mordki 😉

W połowie imprezy pojawił się niezwykły gość wszem i wobec znany jako Mikołaj!. Przywiózł ze sobą masę prezentów, które grzecznym i tym mniej grzecznym rozdał na specjalnej sofie, ustawionej w najwyższym punkcie Parku Trampolin Skokoloco.

Na koniec sympatyczna Pani z Jost, która odpowiadała za jeden z najlepszych pomysłów swojego życia (tj. zorganizowanie imprezy firmowej w zielonogórskim Parku Trampolin Skokoloco) otrzymała od naszej uśmiechniętej pani manager upominek – statuetkę, która postawiona na biurku będzie przypominała o 3 magicznych godzinach pośród gąbek, trampolin i przystojnych trenerów 🙂

Fajnie prawda? Jeśli jesteście zainteresowani podobnym przedsięwzięciem, nr. kontaktowy do naszej uroczej mangerki znajdziecie w zakładce KONTAKT! JOST do it! 😉