Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Mikołajkowa impreza Banku Gospodarstwa Krajowego

Wiadomo, że grudzień mikołajem, prezentami i reniferami stoi 😉 Nic dziwnego, że w ostatnim czasie na większości zdjęć z Parku Trampolin Skokoloco mogliście zobaczyć rubasznego pana w czerwonym trykocie i doczepianą brodą! 🙂 Tym razem pojawił się na kolejnej naszej mega-skoko-imprezie firmowej!

Ta, dla Banku Gospodarstwa Krajowego rozpoczęła się o dość późnej porze, bo o 17:30. Lecz gdy wszyscy goście się zjawili, podkręciliśmy tempo i nikt nie narzekał na nudę!

Trener Łukasz przeprowadził z młodymi śmiałkami warsztaty z akrobatyki, podczas których uczył ich pokonywać swoje lęki i przekraczać granicę mobilności. Każdy z nich po zakończeniu szkolenia potrafił fiknąć do przodu i do tyłu bez większych problemów.

Inni trenerzy zadbali o kreatywność młodziaków i przeprowadzali z nimi animacje polegające na budowaniu konstrukcji z naszych gąbek. Tu oczywiście pomagali rodzice. I wiecie co? Bawili się równie świetnie co juniorzy! 🙂 Nie wierzycie? Zapytajcie! 🙂

Pod koniec impreza przeniosła się na lożę VIP, na którą wdrapał się wspomniany powyżej Mikoludek z worem pełnym prezentów. Rozdał je dzieciaczkom, co niezwykle rozpromieniło ich buźki… no bo kto by nie chciał dostać gąbek, gadżetów i vouchera na kolejną godzinę skakania w Parku Trampolin Skokoloco.

Na koniec ekipa najadła się pyszną pizzą, oglądając świat z wysokości loży VIP, która na ten czas była zarezerwowana tylko i wyłącznie dla nich.

Dzięki za zabawę! Zapraszamy ponownie BGK! <3