Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈

Liga Zbijaka – Gotowi? Do startu…

Garść informacji o Lidze Zbijaka.

Zawodnicy upoważnieni do wzięcia udziału w rozgrywkach (zarówno dla kobiet jak i mężczyzn) powinni mieć minimum 16 lat.

Liga Zbijaka (wy)startuje 16 kwietnia; jest to poniedziałek i jednocześnie dzień, w którym chcemy, aby rozgrywane były mecze. Godzina, o której zaczynać będziemy rozgrywki, to 19:00. W tym czasie pragniemy zaprosić cztery pierwsze drużyny z naszej tabeli i to one rozegrają między sobą potyczki – wychodzi 3 mecze dla każdej drużyny.

Czas gry to 3 tercje po 2 minuty. Skokoloco wyznaczy do sędziowania 1 pracownika (sędziego „stolikowego”), pozostali dwaj sędziowie będą pochodzić z drużyn, które w tym czasie odpoczywają i czekają na swoją kolejkę.

Skokoloco oczekuję od drużyny opłatę w syokości 100 zł za wejście. Minimalna liczba zawodników w drużynie, to 4 osoby – wtedy jednostkowa cena biletu wynosi 25 zł. Jeśli zawodników w drużynie będzie 5 (4 + 1 rezerwowy), to opłata jednostkowa za wejście 20 zł. Jeśli drużyna będzie liczyła 6 zawodników (4 + 2), to jednostkowo zapłacą po 17 zł itp.

Przewidujemy 2 dni meczowe (każdorazowo będą to poniedziałki) dla każdej drużyny w miesiącu – osoba indywidualna za kwotę 50 zł w miesiącu rozegra 6 meczów oraz dostanie od nas godzinę treningu gratis (pole do zbijaka na wyłączność) .

Treningi rozgrywać będzie można wyłącznie w środy o 19:00 aż do zamknięcia parku.

Jako organizatorzy Ligi Zbijaka zapewniamy zawodnikom szatnie i prysznice. Przewidujemy też atrakcyjne nagrody sportowe; zwycięska drużyna otrzyma od nas dedykowany puchar, a każda drużyna od miejsca 1-3 medale stosowne do uzyskanego wyniku. Dodatkowo będą to nagrody od naszych partnerów sportowych: karnety Falubazu, Stelmetu, Hasta la Vista oraz pozostali.

Na ten moment tak to wszystko się prezentuje!