Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Jak nasz Handlowiec nabawił się zakwasów życia! ;)

Andrzej – nasz Handlowiec zgłosił się kilka dni temu do trenera Wookiego, aby ten opierając się na swoich doświadczeniach z biegów OCR oraz pracy trenera personalnego pomógł mu zrzucić kilka kilogramów. Trafił idealnie – treningi personalne w Parku Trampolin Skokoloco należą do najbardziej efektywnych i efektownych! Już samo skakanie na trampolinie to utrata ok. 1000 kcal, a dodawszy do tego ćwiczenia wspomagające?! Czysty OGIEN!

Andrzej początek miał iście piorunujący! Panowie zaczęli od delikatnej rozgrzewki podczas, której towarzyszył im koordynator trenerów Tomasz również widoczny na niektórych zdjęciach. Andrzej w trakcie trwania rozgrzewki zapoznał się z kilkoma ćwiczeniami, które Wookie dlań przygotował. Był to min. wykroki, przeciąganie liny, wyciskanie kettlami, skakanie na trampolinach, które angażuje wyjątkowo dużo mięśni do pracy!

Chłopak walczył dziennie, nie ulegając słabości ciała! Znając upór Andrzeja za kilka miesięcy zobaczymy jego super wersję… i trzeba będzie kupować mu nową koszulkę, bo albo go ubędzie albo tyle przybędzie muskuł, że się w dotychczasową nie zmieści! 😉

Morał tej opowieści jest taki, że nasi trenerzy specjalizują się w różnego rodzaju treningach! Parkour, akrobatyka, fitness, trening funkcjonalny, sztuka ruchu funkcjonalnego, kettle! Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na FB lub poprzez formularz kontaktowy na stronie – możesz także zadzwonić pod nr. 536 836 836 i ustalić szczegóły.

Gorąco  zapraszamy do skorzystania z naszej oferty; dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, sprzętem  oraz szalenie klimatycznym miejscem bez gapiów, a uzbrojeni w pozytywną energię trenerzy zrobią z Ciebie super wersję samego Ciebie!