Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Focusowy Event – 23.06.2018

23 czerwca dzielna ekipa Parku Trampolin Skokoloco wzięła udział w „focusowym” evencie, który zorganizowaliśmy w największym zielonogórskim centrum handlowym – Focus Mall. I teraz w skrócie opowiem jak to z nim było 🙂

Event zaczynał się punktualnie o 12:00 lecz my byliśmy na miejscu zaraz po 11:00, aby wszystko przygotować na wysoki połysk – co jak co, ale miejsce zobowiązywało. Ustawienie boiska do football’u dla najmłodszych, Airtracka, stoiska reklamowego oraz stanowiska konkursowego nie zajęło nam wiele czasu. Wystartowaliśmy punktualnie!

 

Wkrótce wokół nas zaczęli gromadzić się pierwsi ciekawscy. Zaspokajaliśmy ich ciekawość, ochoczo opowiadając o naszym Parku Trampolin Skokoloco. Zaczęliśmy też konkursy – trwały równolegle do siebie. Dzieci mierzyły się na torze przeszkód, dziarsko szarżując na poustawiane przeszkody. Innym zadaniem dla milusińskich były przysiady na czas. I żeby nie było za łatwo, dziecko musiało wykonać je na tzw. „jeżykach” bujając się na raz na lewo, to znów na prawo.

Część z dzieci szalała na zaimprowizowanym boisku, gdzie grano aż dwoma piłkami naraz! Te były dosłownie wszędzie! Również na nieświadomych klientach! Na szczęście żaden z zaskoczonych ludków nie odniósł kontuzji.

Od czasu do czasu organizowaliśmy konkursy karnych. Chętnych nie brakowało.

W międzyczasie dorośli konkurowali na poletku siły, czyli robili pompki na dwóch kettlach tudzież trzymali przed sobą 16 kg żelazną kulkę.

W każdym z konkursów można było wygrać atrakcyjne nagrody; część ufundowaliśmy my, a część Focus Mall, było więc o co się bić.

No i bili się, bili – wszyscy walczyli zacięcie. Rekordzista zrobił 50 pompek na kettlach, a 16 kg kulkę najlepszy ze śmiałków utrzymał przez 47 sekund (na wyprostowanych rękach!) – to jest dopiero siła!

Tych, których nie interesowały zmagania piłkarskie szaleli w bumperballach, zderzając się widowiskowo ze sobą ku uciesze tłumu.

Event uwiecznił pokaz capoeiry od naszych przyjaciół z Akademii Fit-balance oraz Mobilny Escape Room ze swoimi zagadkami. Zaręczam – wszystkie dzieci zdołały opuścić ich namiot!