Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy do Skokoloco może przyjść każdy?

Park Trampolin Skokoloco zaprasza wszystkich, jednakże minimalny wiek skaczącego to 4 lata.

2. Czy potrzebuję obuwia zmiennego?

Przed wejściem na główną arenę, musisz ubrać specjalne skarpetki anty-poślizgowe Skokochrony Możesz je kupić w naszej recepcji, skarpetki są wielorazowego użytku i kosztują 7 pln.

3. Czy mogę skakać razem ze swoimi dziećmi?

Oczywiście. Proponujemy zakup biletu rodzinnego na wolne fikanie (2+2), w promocyjnej cenie 100 pln (z kartą ZGRANEJ RODZINY).

4. Ile czasu mogę skakać?

Jednorazowe wejście do SKOKOLOCO to 60 minut zabawy (w tym rozgrzewka). Zalecamy przybycie do parku 15-20 minut przed zarezerwowanym czasem, tak abyś mógł się przebrać i przygotować. Czas rozpoczęcia i zakończenia sesji jest komunikowany przez pracowników parku o pełnych godzinach.

5. Czy mogę płacić kartą?

Tak. Akceptujemy większość kart płatniczych.

6. Czy jest parking?

Tak, bezpłatny.

7. Czy mogę kupić bilet przez internet?

Tak. Prowadzimy sprzedaż internetową biletów wstępu za pośrednictwem naszej strony internetowej, przez którą użytkownicy składają zamówienie. Płatności można dokonać elektronicznie, są one realizowane przez DotPay. Po otrzymaniu emaila potwierdzającego, prosimy o jego wydrukowanie bądź okazanie biletu na swoim telefonie w recepcji parku.

8. Czy muszę rezerwować bilet?

Prowadzimy sprzedaż biletów na naszej stronie z powodów bezpieczeństwa i wygody. W jednym czasie w hali może być nie więcej niż 50 osób skaczących.

9. Czy będąc w parku trampolin muszę podpisywać zgodę/ oświadczenie?

Dzieci do 13 roku życia, mogą korzystać z obiektu tylko i wyłącznie pod opieką rodzica bądź opiekuna (oboje muszą kupić bilet wstępu).
Dzieci i młodzież od 13 do 18 roku życia aby korzystać samodzielnie z atrakcji parku, muszą przynieść wypełnione oświadczenie od rodzica lub opiekuna, potwierdzające zapoznanie z regulaminem, wzór oświadczenia do pobrania tutaj
Każdy SKOKOmaniak powyżej 18 roku życia również musi zaakceptować warunki regulaminu w trakcie zakupu biletu lub na tablecie w naszym parku, bądź też przynieść wypełnione, ze sobą oświadczenie w formie papierowej. Uwaga oświadczenie wypełniamy tylko 1 raz, twoje dane będą przechowywane w sposób bezpieczny, w naszym systemie.

10. Czy mogę wynająć park trampolin na wyłączność na jakąś specjalną okazję?

Tak, jest taka możliwość. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o skontaktowanie się z nami : rezerwacje@skokoloco.pl

11. Czy trampoliny są bezpieczne?

Tak! Trampoliny w SKOKOLOCO są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów amerykańskich i europejskich producentów. Dodatkowo podczas fikania nad Twoim bezpieczeństwem czuwają nasi profesjonalni trenerzy.

12. Czy są jakieś zniżki?

Tak, więcej szczegółów w naszym cenniku lub po indywidualnym kontakcie.

13. Czy w parku trampolin mogę zostawić bezpiecznie swoje dzieci?

Dzieci do lat 13 mogą korzystać z atrakcji parku wyłącznie pod stałym nadzorem rodzica bądź opiekuna. Dzieci powyżej 13 lat mogą korzystać z parku samodzielnie po wypełnieniu oświadczenia przez rodzica bądź opiekuna prawnego.

14. Czy są jakieś zastrzeżenia przeciwko temu, abym mógł skakać?

Jeżeli chorujesz na dyskopatię, nadciśnienie tętnicze, osteoporozę bądź astmę, nie powinieneś korzystać z trampolin. To samo tyczy się kobiet w ciąży, oraz osób, które mają świeże urazy.

15. W co powinienem się ubrać?

Zalecamy korzystanie z atrakcji parku w ubraniu sportowym, bez żadnych ostrych elementów, które mogą stwarzać zagrożenie dla Ciebie lub innych osób korzystających z atrakcji parku.

16. Gdzie mogę zostawić swoje rzeczy przed wejściem na główną arenę?

Przed wejściem na główną arenę, swoje ubrania, buty oraz inne przyniesione przedmioty możesz zostawić w szatni, w szafce, zamykanej na klucz. W naszym parku dostępne są również natryski.

17. Czy mogę wnieść jedzenie na teren parku?

W naszym parku jest wyodrębnione miejsce, gdzie możesz spokojnie usiąść i coś zjeść. Wnoszenie jedzenia lub picia na główną arenę jest zabronione.

18. Czy posiadacie jakieś gadżety z panem Loco?

Tak! Pierwsze gadżety dostępne są już w recepcji. Posiadamy skarpetki antypoślizgowe, legginsy, koszulki. Wkrótce gadżetów z panem Loco, będzie coraz więcej a my pracujemy nad sklepem internetowym.

19. Co mogę robić w parku trampolin?

Możesz skakać, uczyć się akrobacji, spalać kalorie oraz przede wszystkim dobrze się bawić!