Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Event Niespodzianka w Skokoloco

Odlotowe święto! Tak najtrafniej nazwać, to co w sobotę 27 października działo się w zielonogórskim Parku Trampolin Skokoloco! Tego dnia wraz z Dron Zielona Góra Nowa Perspektywa Mateusz Mierzwiak zorganizowaliśmy event, podczas którego można było nauczyć się latać dronem zarówno na żywo jak i wirtualnie; na symulatorze.

Z Eventem wystartowaliśmy punktualnie o godzinie czternastej. Wówczas każdy nasz gość otrzymał na rękę świecąca opaskę, a kto chciał mógł ozdobić buźkę ekologiczną farbą fluorescencyjną.

Na arenie tego dnia rządził DJ Sienki, serwując naszym uszom fantastyczną konferansjerkę oraz dynamiczną muzykę. Przygotował też dla naszych gości fenomenalne pokazy świetlne; lasery rulez!

W tym samym czasie Mateusz przedstawiał gościom swoją ofertę, dzieląc się z nimi wiedzą nt. pilotażu. Przygotował wystawę dronów oraz symulator lecz przede wszystkim zamontował w parku Trampolin Skokoloco klatkę zabezpieczoną siatką, gdzie każdy chętny mógł polatać malutkim dronem.

 

Nasi trenerzy przeprowadzali w tym dniu masę konkursów, a Michał, Wookie i Krzysiek, co godzinę zaskakiwali gości specjalnymi pokazami parkour. Wśród zgromadzenia dało się słyszeć okrzyki zachwytu i masę „wowów!”

Wielką niespodzianką tego dnia była okazja na wygranie super drona. Jak? Nic prostszego! Wystarczyło pokonać tor przeszkód w parku Trampolin Skokoloco w jak najkrótszym czasie; śmiałek pokonał go poniżej 7 sekund! Chyba mu zależało, bo pomknął przez przeszkody jak przecinak!

Nawet pojawiła się w Skokoloco telewizja (TVP Regionalna – Gorzów), która uwieczniła zarówno drony, jak i kilka wypowiedzi pracowników Skokoloco!

Reasumując – event niespodzianka w zielonogórskim Parku Trampolin Skokoloco był naprawdę udaną imprezą; kolorową, dynamiczną i bardzo, ale to bardzo energiczną! Byliście tego fantastycznego dnia razem z nami?