Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Elitarny mini-turniej zbijaka – 26.11.2018

Wojna na całego! Tak najlepiej określić wydarzenia, które 26.11.2018 miały miejsce na skokolocowej zbijak-arenie! Piłki latały wszędzie. Ba! 6 piłek! Opisać się tego nie da, ale spróbujemy!

Zaprosiliśmy 4 drużymy… z czego jedna się nie stawiła. No cóż – ich strata, bo zabawa była przednia, a i nagrody niezgorsze. W tej edycji turnieju zbijaka zielonogórski Park Trampolin Skokoloco wsparli: Bowling Club Zielona Góra, Hot Shots Music Club & Bilard oraz świetna pizzeria Manufaktura Pizzy. Nie dość, że zawodnicy przednio się bawili, to jeszcze każdy otrzymał od nas nagrodę!

Jak to dalej leciało? Ano tak, że wszyscy na starcie otrzymali numery startowe oraz zasady, spreparowane specjalnie pod dane wydarzenie. Potem zawodnicy udali się do szatni, skąd przebrani ruszyli prosto na arenę. Po krótkiej rozgrzewce i opowiadance organizatorskiej zaczął się bój. Wyjątkowo zacięty!

 

Tytułu broniła drużyna, której trzon stanowili zwycięzcy Turnieju Charytatywnego. Tym razem wystąpili oni pod nazwą „NSZZ PW AMW przy OR AMW w Zielonej Górze”. Do boju stanęli także (a jakże!) Wolontariusze z Inicjatywy Dla Zwierząt oraz śmiałkowie z FC Wiaderko.

 

Graliśmy 2 połowy po 3 minuty; więc działo się wiele. Na szczęście mieliśmy 2 trenerów-sędziów, którzy wszystko pięknie ogarniali. Tym razem wykorzystaliśmy nasz profesjonalny zegar, który pięknie odmierzał czas, dając znać zawodnikom poprzez sygnały dźwiękowe. Użyliśmy także „tablicy świetlnej”, aby każda drużyna wiedziała co, gdzie, ile i za ile 🙂 Tak, poprawiamy się z każdym kolejnym turniejem!

 

Po szalenie zaciętym boju, tytuł (oraz inicjatywę) przejęła Inicjatywa dla Zwierząt, wygrywając w finale z NSZZ PW AMW przy OR AMW w Zielonej Górze. 3 drużyną jak łatwo się domyślić było FC Wiaderko.

Elitarny mini-turniej zbijaka w Parku Trampolin Skokoloco przeszedł do historii. Teraz pora na kolejny – turniej mikołajkowy! Bądźcie czujni!