Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Dziki trening w Skokoloco

Błąd robi ten, który myśli, że Park Trampolin to miejsce wyłącznie dla dzieci! Co to, to nie! Nasze zakamarki niczym Hogwart – skrywają wiele sekretów i niespodzianek; jedną z nich jest profesjonalny tor przeszkód ninja zwany także torem OCR (Obstacle Course Racing). Ten upodobała sobie zielonogórska grupa biegowa „Biegające Dziki”, która kilka razy w tygodniu wpada do nas i na dziko trenuje!

Trener Konrad zwany Żelaznym Lisem oraz trener Łukasz zwany w mowie potocznej Wookie, to członkowie wyżej wspomnianej grupy, a każdy, kto odwiedza Skokoloco na pewno kojarzy naszego najwyższego oraz najsilniejszego trenera 🙂 Mają licznych członków i członkinie także poza granicami Zielonej Góry; Poznań, Wrocław, a nawet Holandia! Tam Dziki także biegają!

Chłopaki z powodzeniem startują w licznych biegach: Wild Cross Run (Wałbrzych), Barbarian Race (Zielona Góra), Cross Straceńców (Głogów), War Race (Wiechlice), Czarna Góra. W tym roku planują kilka startów chociażby: bieg na skocznie narciarską w Karpaczu, Masakrator w Bobrownikach, Eliminator w Zielonej Górze. Aby się przygotować do tak trudnych wyzwań, trenują na zadaszonym torze przeszkód OCR w Parku Trampolin Skokoloco.

 Trzymajcie kciuku za Biegające Dziki, zapisujcie się do tej zacnej ekipy, przekraczajcie kolejne granice i TRENUJCIE W SKOKOLOCO 🙂