Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Darmowe pokazowe zajęcia w Parku Trampolin Skokoloco

Idzie wiosna, więc czas na wiosenny rozruch. Aby zachęcić Was do większej aktywności, postanowiliśmy zaprezentować to, z czego Skokoloco słynie – z mega zajęć; parkoura i akrobatyki! Dnia 27 oraz 28 marca otworzyliśmy swoje podwoje dla licznych gości, po czym zaczęliśmy efektowne show! Jak było? Oj! Była dobrze! Jak zawsze w Parku Trampolin Skokoloco!

Darmowe zajęcia z akrobatyki rozpoczeły się o godzinie 17:00 Nowi uczestnicy byli lekko stremowani, ale trener Filip szybko rozwiał ich obawy.

Po rozgrzewce zaczął cykl ćwiczeń podstawowych,  aby sprawdzić umiejętności poszczególnych skoczków. Najpierw posłużył się ścieżką akrobatyczną, potem przeniósł ekipę na basen z gąbkami. Tam podzielił wszystkich na 3 kategorie względem posiadanych umiejętności i korygował poszczególne skoki.

Filip na koniec wręczył jednemu szczęściarzowi voucher na pizze w zaprzyjaźnionej pizerii w nagrodę za duże zaangażowanie podczas treningu!

Następnego dnia odbyły się zajęcia pokazowe z parkour. Przybyło nań 20 śmiałków – sporo! Byli mali i duzi, chłopcy i dziewczynki, starsi i młodsi, skoczni i mniej wyskakani; ale każdy miał ochotę nauczyć się czegoś nowego.

Trenerem prowadzącym był Wookie!

Trening rozpoczął się od rozgrzewkowego zbijaka i jak zawsze w tej sytuacji było dynamicznie i wesoło. Potem rozpoczął się test sprawnościowy, aby zapoznać się z umiejętnościami naszych gości. Okazało się, że do Parku Trampolin Skokoloco przybyła bardzo zdolna młodzież!

Zadowoleni, poddawali się naukom trenera Łukasza i żwawo powtarzali jego ćwiczenia 🙂