Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


Charytatywny Turniej Zbijaka – 22.10.2018

https://www.youtube.com/watch?v=uhQDKq3zar8Turniej Charytatywny Zbijaka dla pracowników zielonogórskiego Parku Trampolin Skokoloco zaczął się dużo wcześniej aniżeli o 17:00. Mieliśmy dużo spraw do ogarnięcia – przygotować całą arenę, dopiąć szczegóły organizacyjne i logistykę; trochę tego było, a czas niebezpiecznie się kurczył!

Pierwsi zawodnicy zaczęli pojawiać się w Skokoloco już po godzinie 16! Zanim się obejrzeliśmy chill room był pełen żądnych wrażeń szaleńców! 🙂 Atmosfera robiła się GORĄCA!

Do boju stawili się:

  • Agencja Mienia Wojskowego
  • Teatr Lubuski w Zielonej Górze
  • CP Kepler
  • Biblioteka Norwid
  • Inicjatywa dla Zwierząt
  • Izba Skarbowa
  • Fundacja Black Butterflies
  • Gazeta Lubuska

Gdy wybiła godzina 17:00 zaczęło się! Zawodnicy dziarsko wkroczyli na przyciemnioną arenę, oświetloną dynamicznymi światłami przy dźwiękach słynnego Eye of The Tiger! Chyba każdemu w tym momencie udzielił się klimat i poczuł ogień oraz wolę walki!

 

Gości powitała managerka Aga, która opowiedziała o zasadach, przedstawiła idee naszego turnieju oraz wspomniała o udziale DaGrasso i Dj’a Tomiego, który udźwięczniał w sportowych duchu naszą zbjak-imprezę.

Szybkie losowanie grup i się zaczęło!

 

Na pierwszy ogień poszli: Inicjatywa oraz Izba Skarbowa. Potem zagrali: Kepler vs Black Butterflies, Norwid vs AMW oraz aktorzy z Teatru Lubuskiego z Gazeta Lubuska.

2 runda to zmagania Inicjatywy dla Zwierząt z Keplerem oraz Agencja Mienia Wojskowego z Teatrem.

Finał należał do Inicjatywy dla Zwierząt i Agencji Mienia Wojskowego, w którym lepsi okazali się „wojacy”.

Pan Bartek oraz Pan Marcin, a także Panie Barbara, Magdalena, Małgorzata oraz Katarzyna nie dały szans rywalom! Byli tego dnia bezkonkurencyjni i to oni wygrali nagrodę główną w postaci Vouchera na kwotę 1000 zł do wykorzystania w zielonogórskim Parku Trampolin, który przekażą na cele charytatywne!

2 miejsce zajęła minimalnie słabsza tego dnia „Inicjatywa dla Zwierząt”, ale oddać im trzeba – walczyli dzielnie i zabrakło im niewiele do ostatecznego triumfu. Jako nagrody za dzielną postawę otrzymali zaproszenia do zaprzyjaźnionej pizzeri DaGrasso.

Na koniec porobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia i porozmawialiśmy na gorąco o wrażeniach. Mówiąc krótko – było SUPER!

 

Oto nasi zwycięzcy i lekko zwyciężeni!