Z dniem 15 września 2023r. Skokoloco zamknęło swoją działalność.


XPLORE DOME


Kino Sferyczne Nowej Generacji - Zapraszamy!!!
👉 Xplore Dome Projekcje 360 👈


BeActive! Egzamin!

Dzień sądu, czyli egzamin grupy adeptów beActive za nami! 11 marca o godzinie 17:00 siedmioro młodych ludzi stanęło do walki o honor i piękne certyfikaty. Jak im poszło? Odpowiedź znajdziecie poniżej wraz z galerią barwnych zdjęć.

Po naszych młodych gościach nie było widać grama stresu. Wszyscy zjawili się odpowiednio wcześniej i czekali na komunikat trenera, aby wskoczyć na arenę! Łukasze dwa oraz Krzysztof, aby wprowadzić ich w klimat oraz odpowiednio rozgrzać, zarządzili mecz zbijaka. Kto dostał piłką schodził z pola i musiał wykonać 5 przysiadów.

Potem zaczął się egzamin. Rozpoczęła go akrobatyka u Łukasza. Adepci wykonywali kilka podstawowych figur na białych trampolinach. Ci, którym one nie odpowiadały – przeszli na czarne, gdzie dokończyli dzieła. Mieli po 3 podejścia i poszło im doskonale. Zdali wszyscy!

Następnym segmentem był parkour u Krzyśka. Tu podobnie każdy otrzymał pięć zadań do wykonania – nasi młodzi śmiałkowie poradzili sobie z nimi doskonale! Po uśmiechu Krzyśka, było widać, że jest dumny z ich pracy!

Na koniec pozostał Wookie i jego segment workoutu. Nasi śmiałkowie, choć już mocno zmęczeni także i tym razem stanęli na wysokości zadania! Robili egzaminacyjne pompki, przysiady i tego typu ćwiczenia.

WSZYSCY ZDALI I Z TEGO MIEJSCA JESZCZE RAZ BARDZO MOCNO IM GRATULUJEMY!