Pół Roku Skokoloco

Kiedy otwieraliśmy park nie spodziewaliśmy się, że zyskamy aż tylu fanów i w tak krótkim czasie zdążymy wziąć udział w tylu akcjach, przedsięwzięciach i promocjach różnego rodzaju. Dziękujemy wam za wasze zaufanie, bo to sprawia że mamy motywację do pracy oraz rozwoju naszego parku trampolin! Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją ze świętowania 6 miesięcy funkcjonowania naszego parku trampolin!

Świętowanie rozpoczęliśmy w piątek 27 stycznia o godzinie 16:00. Świętowanie funkcjonowania 6 miesięcy naszego parku nie zostały wyprawione tylko dla najmłodszych skokomaniaków… Zorganizowaliśmy także wiele atrakcji dla tych starszych, aby każdy tego dnia znalazł coś dla siebie! Jednak na początku wszystkich uczestników specjalnie na tę okazję przywitaliśmy słodkim tortem, przed wejściem na główną arenę aby nabrać więcej energii do fikania!

Po symbolicznym poczęstunku i chwili odpoczynku rozpoczęliśmy zabawę zaczynając od masy konkursów dla dzieciaków w towarzystwie clowna. Jeżeli rodzice nie mieli ochoty brać w nich udziału to w tym czasie każdy dorosły mogły skorzystać z upiększających zabiegów ufundowanych przez markę Avon. O godzinie 18:00 rozpoczęło się tak bardzo wyczekiwane przez wszystkich przebierane Disco Night! Tego wieczora każdy mógł wcielić się w dowolnego bohatera swojej ulubionej bajki no i oczywiście poskakać na trampolinach w rytm najlepszych hitów serwowanych przez DJ Suchego, którego mogliście poznać na naszych wcześniejszych eventach! Oprócz tego ponownie zaczęły odbywać się konkursy oraz zabawy zorganizowane przez naszą ekipę. Szczególną popularnością cieszyło się przebijanie baloników z niespodzianką, wyścigi na torze przeszkód dla par, oraz przeciąganie liny gdzie sędzią przez cały czas był clown. Wszyscy zgodnie pod koniec przyznali, że pomimo zmęczenia, na trampolinach bawili się wyśmienicie i chcieliby aby ta impreza trwała jeszcze dłużej!

Jednak to jeszcze nie koniec zaplanowanych przez nas atrakcji na początek ferii… Zapraszamy serdecznie wszystkich na półkolonię razem ze Skokoloco, gdzie zostało zaplanowanych wiele atrakcji – oczywiście na trampolinach!