Skokoekipa

O nas

Po wielu latach w branży sportowej i rozrywkowej, postanowiliśmy stworzyć coś nowego. W oparciu o nasze doświadczenie, pasję oraz dziecięce marzenia, narodził się pomysł parku trampolin „Skokoloco”. Ponad 75 trampolin spełnia marzenia o lataniu. Najwyższej jakości siatki polipropylenowe produkcji USA, stalowa, solidna i atestowana konstrukcja stelaży, to gwarancja bezpieczeństwa i udanej zabawy. Profesjonalna kadra trenerów- wielokrotnych Mistrzów Polski i Europy w skokach na trampolinach, zapewni opiekę i nadzór na najwyższym poziomie.
skoko_lights
Park rozrywki otwarty przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00- 22:00, bez względu na pogodę. Skokoloco jest usytuowany na ulicy Dekoracyjnej 8, w okolicach centrów handlowych Auchan i TESCO. Hala znajduje się po przeciwnej stronie NOVITY.

Nasza misja:Łączymy ze sobą sport i rozrywkę. Zapewniamy aktywną zabawę i atrakcję dla rodzin. U nas możesz skorzystać z boiska do gry w zbijaka, z areny z przeszkodami, możesz robić wsady do kosza lub skakać do basenu z gąbkami, a wszystko to na sprężystych batutach!
Ponad 1500m2 batut służących do zabawy i wysokich skoków z akrobacjami.

dsc_0663

Nasze zajęcia:Na naszych zajęciach z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia – wystarczą jedynie chęci! W ten oto sposób chcemy odciągać młodzież od komputerów, a starszych utrzymywać w dobrej kondycji. Nieważne ile ważysz, zbędne kalorie wypocisz podczas zajęć typu Parkour czy Akrobatyka
Jeśli jesteś duszą towarzystwa i chcesz zrobić coś innego, niż dotychczas ze swoimi przyjaciółmi – wybierz się koniecznie na nasze boiska, przeznaczone do gier i zabaw zespołowych. Tutaj będziesz mógł podszlifować swoje umiejętności z koszykówki czy zbijaka.
Do korzystania z naszego parku zapraszamy wszystkich od 4 roku życia (dzieci do lat 13 mogą korzystać z parku w asyście rodzica/opiekuna).
dsc_0284-kopia
Nie masz co zrobić z dziećmi ? Zostaw je pod naszą opieką i załatw sprawy na mieście. (opcja dla dzieci powyżej 13 roku życia). U nas nikt nie będzie się nudził.
Skokoloco to miejsce gdzie Wasze pociechy mogą spędzić aktywnie czas, a wy rodzice możecie je oglądać w naszym chill room’ie na ekranie telewizora. Możecie w tym czasie zrobić zakupy, lub pozałatwiać sprawy na mieście. My jednak zachęcamy abyście razem z dziećmi spełniali marzenia o lataniu…

skoko_6_obr

Nasza kadra: W naszym obiekcie pracuje profesjonalna kadra, która ma za zadanie Ciebie uczyć, wspierać oraz motywować. Z pomocą trenerów akrobatyki będziesz w stanie wykonywać cyrkowe akrobacje, a trenerzy personalni ułożą Tobie indywidualny plan treningów.

Nasze imprezy:Z organizacją imprez jesteśmy za pan brat. Dlatego jesteśmy w stanie urządzić Tobie fantastyczne urodzinowe przyjęcie, którego nikt nie zapomni, bądź zawody firmowe, dzięki którym Twoi pracownicy będą mieli okazje się lepiej poznać!

Zapraszamy! Mamy też wiele fajnych propozycji biletów i zniżek cenowych. Proponujemy zakup biletów normalnych, ulgowych, rodzinnych ale też karnety na zajęcia grupowe. Więcej informacji znajdziesz w naszym cenniku.
Dla nas liczysz się Ty i Twój cel sportowy. Gwarantujemy Tobie, że z naszą pomocą osiągniesz zamierzone rezultaty!
Stoimy na straży aktywnie spędzonego czasu.
Naszym największym wyzwaniem jest uśmiech na twarzach naszych gości. Codziennie…

skoko_17_obr