Współpraca z Pizzerią Da Grasso – Zielona Góra!

Pizzeria Da Grasso, jest na rynku gastronomicznym od 1996. Z roku na rok zyskuje coraz większe grono fanów! Wielokrotnie nagradzana przez konsumentów pizzeria „Da Grasso” jest największą siecią lokali gastronomicznych na terenie Polski, specjalizujących się w daniach włoskich – a w szczególności, w smacznej pizzy!

Misją restauracji jest dostarczanie nie tylko pizzy która jest do dostępna aż w 75 rodzajach, ale także sałatek, makaronów, dań mięsnych oraz rybnych. Wszystkie dania są starannie wykonane, z wysokiej jakości składników, dlatego cieszą się tak dużą popularnością w całej Polsce. Oprócz tego od samego początku narodzin sieci „Da Grasso” za cel postanowiono sobie stworzenie miejsca, w którym przyjaciele, znajomi jak i rodzina będą mogą spędzać razem czas, dobrze zjeść i przy okazji „karmić ludzkie relacje”! Bo „Da Grasso” to marka, która klientów nie traktuje jak petentów ale jak swoich przyjaciół!

logo-home

Zarówno „Skokoloco” jak i „Da Grasso” promują wzmacnianie więzów pomiędzy przyjaciółmi, rodzinami, znajomymi czy parami! W swoich lokalach dbamy o przyjacielską atmosferę, nasi pracownicy pracują z uśmiechem na ustach oraz czerpią satysfakcje z wykonywania swojej pracy.
Dzięki temu, iż polityka naszych przedsiębiorstw jest bardzo podobna postanowiliśmy nawiązać współpracę. Jedno jest pewne to na pewno wielka gratka dla wszystkich Skokomaniaków, którzy są fanami włoskiej kuchni!

Więcej informacji na temat Pizzeri „Da Grasso” znajdziecie tutaj
https://web.facebook.com/dagrassozielonagora/?fref=ts