Współpraca z DJ Suchym!

Dobry wodzirej który zabawi każdego uczestnika imprezy to gwarancja wspaniałych wspomnień na lata! Taka osoba, nie może być drętwa – musi odznaczać się wysoką charyzmą i zainteresować każdą osobę tak, aby wyszła na parkiet. Ponadto przy organizacji imprez przydaje się również DJ, który z obsługą muzyki jest za pan brat i doskonale zadba o atmosferę podczas przyjęcia. Czy nie jest to duet idealny, który jest niezbędny podczas każdej okazji?

Takim przykładem duetu idealnego jest Mateusz Przysucha, zwany inaczej „DJ Suchym” ze swoją ekipą, do niedawna występujący jeszcze pod nazwą „As music”. Po raz pierwszy wystąpili na naszej głównej arenie, podczas Disco Halloween Night, skutecznie umilając wieczór każdemu skokomaniakowi! Zadbali o całą oprawę wcześniej wspomnianego piątkowego szaleństwa, puszczając najnowsze, skoczne hity! Ten profesjonalny duet muzyczny występuje również podczas wesel, imprez urodzinowych, firmowych oraz wielu innych! Do każdego typu imprezy podchodzą indywidualnie i jednocześnie służą pomocą w jej organizacji.

Muzyka jest ich pasją. Mają spore doświadczenie w tej branży, bowiem przewodnictwem na imprezach, zajmują się aż od 2011 roku! Ciągle chcą zbierać nowe doświadczenie, próbować nowych wyzwań na polu muzycznym. Posiadają do tego cały potrzebny sprzęt razem z oświetleniem. Sprawią, że Twoja impreza stanie się wyjątkowa, jak nasze Halloween Disco Night!

Uwielbiamy pracę w zespole równie mocno, jak DJ Suchy, dlatego udało nam się znaleźć wspólny język i rozpocząć współpracę! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli gościć Mateusza razem ze swoim teamem na naszych piątkowych imprezach Disco Night i nie tylko!