Wielkie otwarcie parku trampolin „Skokoloco”

29 lipca 2016 roku o godzinie 10:00, na ulicy Dekoracyjnej 8, w Zielone Górze tłumy zielonogórzan przekroczyło po raz pierwszy próg naszego parku trampolin „Skokoloco”. Wiele osób przyznaje, że brakowało w Zielonej takiego miejsca, gdzie osoby w każdym wieku, mogłyby przyjść i wspólnie „oderwać” się od problemów dnia codziennego w szkole, czy w pracy.

Teraz to możliwe !

 

Jest to miejsce do aktywności fizycznej dla każdego, i dla dzieci, i dla młodzieży i dla osób dojrzałych, a także dla całych rodzin. – Mówi Joanna Talaga, manager Skokoloco – Można u nas przyjść poskakać, można skorzystać z zajęć grupowych bo mamy ich naprawdę wiele m.in. Workout, parkour, fitness dla kobiet czy zajęcia dla całych rodzin.

Otwarcie parku, rozpoczęło się od oprowadzania gości po całym obiekcie. Można było zobaczyć, jak prezentuje się główna arena, recepcja, szatnie oraz salki urodzinowe – wystylizowane na podobieństwo gry „Super Mario Bros” oraz „Pac man”. Wszyscy w naszym parku mogli poczuć się, jakby uczestniczyli w grze, w klimacie 8 bit!
Następnie wszyscy Skokomaniacy usiedli w chill romie przed telewizorem, w celu obejrzenia filmu instruktażowego. Każdy miał szanse zapytać naszego trenera, jak zachowywać się na głównej arenie, co należy zrobić przed przystąpieniem do zajęć oraz co jest zabronione (Film instruktażowy do obejrzenia tutaj. )

Chwilę później poproszono wszystkich, o przeniesienie się na główną arenę, tam czekali trenerzy, którzy wykonali zapierający dech w piersiach pokaz akrobacji i swoich umiejętności.
Było to coś niezwykłego, a młodzi adepci od razu zapragnęli, dorównać naszym trenerom!

Był też słodki poczęstunek w postaci tortu, sałatek owocowych i zdrowych przekąsek wraz z napojami. O godzinie 11:00 każdy uczestnik – i ten mały i ten duży, ubrany w nasze firmowe skokochrony, w końcu mógł ruszyć na podbój głównej areny! Niektórzy skokomaniacy zmęczyli się już po 15 minutach, inni natomiast dzielnie skakali nawet przez godzinę!

Tych, którzy akurat odpoczywali, postanowiliśmy zapytać, jakie są ich pierwsze odczucia :

Uważam, że Skokoloco jest bardzo fajnym miejsce, gdzie można miło spędzić wolny czas. – Powiedziała Karolina Preisner. – wszystkie części parku są naprawdę super, ale to basen z gąbkami zdecydowanie był najlepszą atrakcją i podbił moje serce! Dodatkowo wszyscy tutaj zgromadzeni z ekipy „Skokoloco” są bardzo mili zarówno trenerzy jak recepcjonistki.

Sympatyczna i zaangażowana kadra trenerów, chętnie uczyli różnych kombinacji na trampolinach. – Przyznaje Mateusz Kłosowski – Wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieciaków, w ciągu jednej godziny można się porządnie zmęczyć, ale i naładować pozytywną energią. Każdy powinien tego spróbować! Polecam serdecznie!

Po wytężonych skokach, o godzinie 18:00 odbył się kolejny show trenerów, wraz z przedstawieniem i próbką wszystkich naszych zajęć grupowych. Dużą popularnością cieszyły się konkursy, gdzie każdy mógł sprawdzić swoich sił w grach zespołowych bądź wykonać najbardziej kreatywne ewolucje skoków do basenu z gąbkami, dla zwycięzców czekały nagrody.

Dzień pełen emocji w „Skokoloco” uświetnił pokaz barmański, gdzie każdy miał okazje spróbować orzeźwiających (bezalkoholowych) skokokoktajli. Na koniec zaprezentowaliśmy „Disco Night”. Każdy mógł tańczyć na batutach w rytmie najnowszych hitów, zmiksowanych przez DJ’a.

Jeżeli i wy, chcecie spróbować, jak to jest szybować w powietrzu, bądź chcecie zadbać o swoją sylwetkę w sposób przyjemny, zapraszamy codziennie od godziny 10:00 do 22:00! Służymy poradą, wsparciem, dbamy o bezpieczeństwo i przede wszystkim, dobrze się bawimy!