Urodziny w parku „Skokoloco”

Chciałbyś urządzić niezapomnianą imprezę urodzinową, ale nie masz pomysłu? Mamy rozwiązanie, które zadowoli każdego- impreza urodzinowa w Parku Trampolin Skokoloco!
Każdy z nas, bez względu na wiek uwielbia skakać i choć na chwilę chciałby poczuć się „oderwanym” od rzeczywistości…
Fikanie w Skokoloco – to gwarancja niezapomnianych wspomnień. Chcecie wiedzieć, jak wygląda to w praktyce? Przeczytajcie koniecznie, jak przebiegały urodziny Zuzi – naszej Skokomaniaczki!
Skokoloco_urodziny_2
Impreza urodzinowa, rozpoczęła się od oficjalnego powitania uczestników przez nasz team. Zapoznaliśmy się ze sobą i zachęciliśmy wszystkich zebranych do zapoznania się z wymogami bezpieczeństwa i filmem instruktażowym pt. „Jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę”. Następnie przeszliśmy na główną arenę, gdzie zaczęliśmy naszą imprezę!

skoko_urodziny_4

Zabawę rozpoczęliśmy od rozgrzewki z trenerami, wszystko po to aby uniknąć kontuzji i przeciążeń. Po 15 minutach zaczęliśmy grać w gry zespołowe- zajęcia wybrane przez Zuzię. Na głównej arenie królował zbijak, w którym udział wzięła cała grupa! Cóż to była za zabawa! Uśmiechnięte buzie i wesołe okrzyki, to najlepszy dowód świetnej zabawy integracyjne całej ferajny.

skoko_urodziny_3

Po tej przyjemnej ale jednak wyczerpującej zabawie przyszedł czas na słodki poczęstunek. Zuzia wybrała jedną z naszych sal urodzinowych- salkę zainspirowaną popularną grą z lat 80 -tych Super Mario Bros. Standardowo był tort, zdmuchiwanie świeczek i gromkie sto lat.
Była to tylko przerwa przed kolejnymi atrakcjami dwugodzinnych urodzin…
Skokoloco_urodziny_1
Dzieci wróciły na arenę gdzie odbyły się zawody na torze przeszkód, a trener Arek zademonstrował swoje umiejętności i pokazał tajniki akrobatyki.
Dzięki urodzinom w parku trampolin „Skokoloco”, spełniliśmy marzenia o lataniu Zuzi i jej przyjaciół. Dzieci z pewnością na długo zapamiętają tę imprezę …
skoko_urodziny_5

„Skokoloco” to świetna propozycja dla osób, które poszukują nietuzinkowego miejsca do organizacji urodzin! W naszym parku nuda nie istnieje! Zapewniamy bezpieczeństwo oraz opiekę nad uczestnikami. Razem z solenizantem planujemy przebieg imprezy. Dostosowujemy ją do gustu i wieku, a gdy brakuje pomysłu – doradzamy najlepsze rozwiązanie!
Opcji jest bardzo wiele m.in.:
nauka podstaw akrobatyki ( salt i fiflaków),
nauka salt do basenu z gąbkami,
wolne fikanie na głównej arenie,
turniej podniebnych ewolucji,
współzawodnictwo na torze przeszkód,
gry zespołowe- siatkówka, zbijak,
konkurs wsadów do kosza,
nauka parkour,
… i wiele innych!
Bezpieczeństwo w naszym parku jest stawiane na pierwszym miejscu. Każdy znajduje się cały czas pod czujnym okiem naszej wykwalifikowanej kadry trenerów oraz pracowników parku. Każda grupa ma dedykowanego animatora i trenera.
Wszystko po to aby impreza przebiegała sprawnie, bezpiecznie i maksymalnie ciekawie.
Urodziny w Skokoloco to propozycja dla dzieci od 4 roku życia.
Wszyscy skoczkowie/ goście muszą mieć wypełnioną zgodę rodzica dostępną na naszej stronie
W recepcji parku dostępne są tematyczne zaproszenia na urodziny w cenie 2 pln/ szt.
– Pac Man
– Super Mario Bros
skoko_urodziny_6
skoko_urodziny_7

W celu dokonania rezerwacji terminu, wymagana jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50%. Wpłat można dokonać w recepcji parku lub na konto bankowe 2KB Group Sp z o.o.
Zarezerwuj urodziny już dziś!
Rezerwacji można dokonać poprzez email: info@skokoloco.pl
lub osobiście w recepcji parku:
ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra,
tel.: 536 836 836
skoko_urodziny_cennik
Szczegółowy regulamin organizacji imprez dostępny tutaj

Wszelkie informacje można uzyskać w recepcji parku lub pod numerem telefonu: 536 836 836 bądź pod adresem e-mail : info@skokoloco.pl