Trening personalny? Tylko w Skokoloco!

Na pewno wiele z was ma chęci, aby poprawić wygląd swojej sylwetki. Masz obawy przed ćwiczeniami w grupie? Chcesz, aby zmiany przyszły znacznie szybciej?  A może próbowałeś już wszystkiego i czujesz, że sam nie dasz sobie rady? Poznaj zatem najbardziej efektywną formę ćwiczeń fizycznych, jaką jest trening personalny!

Zapoznanie z treningiem personalnym…

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest trening personalny.. To takie zajęcia na których trener skupia się wyłącznie na Tobie. Ma za zadanie poprowadzić Cię przez cały trening, motywować, oraz nadzorować czy aby na pewno wykonujesz dobrze ćwiczenia. No i odbywa się to bez udziału innych osób, dlatego może być to dla Ciebie bardziej komfortowe z wielu aspektów.

Podczas pierwszego spotkania z trenerem personalnym rozmawiacie o tym, co chcesz osiągnąć. Czy zależy Tobie, aby zgubić kilka kilogramów, czy może chcesz rzeźbić sylwetkę? Jeżeli jasno się sprecyzujesz, na czym zależy Tobie, to i płynniej idzie praca trenera, bo szybciej jest w stanie wymyślić dla Ciebie odpowiedni trening, a co za tym idzie, szybciej zaczynasz swoją przygodę z treningami. Pamiętaj też o tym, aby wspomnieć trenerowi ile czasu możesz poświęcić na ćwiczenia, bo dzięki temu, oboje ustalicie swoją częstotliwość spotkań na trampolinach. Ważne jest też, abyś poruszył sprawę ewentualnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danych ćwiczeń. Po wywiadzie, trener ma za zadanie skontrolować Twoją wagę, sprawdzić zawartość wody, tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej w twoim organizmie. Następnie zleci Tobie wykonanie niezbędnych badań, w celu wykluczenia chorób lub innych przeszkód, o których wcześniej mogłeś nie wiedzieć.

Dla kogo stworzony jest trening personalny?

Trening personalny to idealne rozwiązanie, kiedy jesteś zmotywowany i chcesz, aby specjalista motywował Cię jeszcze bardziej, dzięki czemu przetrwasz w swoim postanowieniu! To dobre rozwiązanie nie tylko, gdy jesteś początkujący i nie masz zielonego pojęcia o funkcjonowaniu własnego organizmu, ale również dla zaprawionych sportowców, którzy chcą lepiej przygotować się przed triathlonem lub maratonem…

Kiedy czekają Cię testy sprawnościowe, które zadecydują o dostaniu się do wymarzonej pracy (Mowa tutaj o służbach mundurowych) bądź na uczelnie, która kładzie nacisk na sprawność fizyczną…

Jeżeli nie masz pomysłu na nowy plan treningowy, bądź twój wcześniejszy się nie sprawdził i dostrzegasz postępów, to jest właśnie rozwiązanie dla Ciebie! Jesteś gotowy na powołanie się na wiedzę naszej wyspecjalizowanej kadry? Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania! Razem z Tobą będziemy walczyć o Twoją wymarzoną sylwetkę!