Bony podarunkowe

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ty nadal nie wiesz, jak zaskoczyć swoją najbliższą osobę? Jaki prezent nie będzie oklepany i szybko się nie znudzi? Jeżeli widzisz, że ktoś z twojej rodziny bądź przyjaciół potrzebuje motywacji, aby zadbać o własne zdrowie, lepsze zmiany w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie obdaruj bliską Tobie osobę bonem na dowolne zajęcia w naszym parku trampolin Skokoloco! Oferta przygotowana jest dla wszystkich naszych skokomaniaków w każdym wieku, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego!

To oryginalny prezent!

Co roku dostajecie nietrafione prezenty? Za duże swetry nie w waszym guście, bądź zbędne bibeloty które tylko stoją na półkach i zbierają kurz? Zafunduj sobie bądź komuś bliskiemu wypad do parku trampolin, gdzie będzie mógł wyszaleć się na dowolnych zajęciach! To wyjątkowy prezent, dzięki któremu ktoś może zyskać lepszą sylwetkę a przy tym świetnie się bawić w towarzystwie naszej przyjaznej ekipy!

Bon spodoba się osobie w każdym wieku!

Dzieciaki w każdym wieku uwielbiają chodzić do wszelakich parków rozrywki, gdzie chętnie rozładują swoją energię! Nastolatki dzięki bonowi nie będą już spędzali popołudnia przed telewizorem lub smartfonem w ręku, a podczas zajęć lub gier zespołowych na naszej głównej arenie! Ponadto taka rozrywka przeznaczona jest również dla osób dorosłych jak i jeszcze starszych, które chcą poprawić swoje zdrowie jak i kondycję ciała i ducha!

Szeroki wybór zajęć!

W Skokoloco nie musisz kupować bonu na określone zajęcia, chyba że doskonale wiesz, że brat chce zacząć uczyć się prakouru lub mama chce zacząć chodzić na fitness. Jeżeli nie jesteś pewny, jaki typ zajęć najbardziej ucieszyłby bliską Tobie osobę wystarczy sprawić jej voucher na wolne fikanie, gdzie będzie mogła korzystać ze wszystkich atrakcji, stref jak i wyposażenia naszego parku. Może w ten sposób dana osoba zyska nowe zainteresowania, lub odkryje swoje nieznane dotąd talenty?

Zatroszczysz się o zdrowie i samopoczucie!

Za kupnem vouchera na zajęcia w Skokoloco idzie bardzo wiele korzyści. Dzięki fikaniu na trampolinach w naszym parku, zyskujecie nie tylko świetną zabawę okraszoną wielką ilością endorfin, ale także poprawiacie czyjeś zdrowie! Czy wiecie, że 60 minut skakania wzmacnia system naczyniowy, krwionośny, układ mięśniowy jak i odpornościowy? Do tego kształtuje się sylwetka i w szybkim tempie traci się zbędne kilogramy, nabyte przy świątecznym stole!

Oszczędzasz czyiś czas i nerwy!

Posiadanie vouchera oznacza, że dzięki temu nie trzeba będzie już stać w kolejce do kasy po wejściówkę, która czasami jest bardzo długa. Nie wszyscy mają na to czas, a taki bon zdecydowanie skraca proces oczekiwania do wejścia na główną arenę. Taki prezent na pewno spodoba się osobie, która jest maniakiem sportu i  nie odznacza się cierpliwością!