Studenckie poniedziałki

Czy według was – studentów – poniedziałek jest najgorszym dniem tygodnia? Nic z tego! Razem ze swoim teamem postanowiliśmy go wam umilić! Nasz park trampolin służy nie tylko z bogatej ilości zajęć ale również atrakcyjnych akcji promocyjnych! Drodzy studenci! Tym razem stworzyliśmy coś z myślą o was! Już od 9 stycznia, w każdy poniedziałek będziecie mogli załapać się na niższe ceny, rabaty oraz zawody w zbijaka! Zachęcamy wszystkich niezależnie od zainteresowań oraz wieku do rozpoczęcia przygody z aktywnością fizyczną i solidnymi treningami, które na pewno wpoją wam dobre nawyki!

Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, każdy żak będzie mógł zakupić bilet upoważniający go do godzinnego skakania za jedyne 18,75! Natomiast jeżeli godzina dla was to za mało, przygotowaliśmy również promocję na wejście dwugodzinne! Za taki bilet zapłacicie tylko 30zł… Ale nie na tym kończą się studenckie poniedziałki.. W naszym stacjonarnym sklepiku za okazaniem legitki obowiązuje rabat 10% na każdy produkt się tam znajdujący! To oznacza, że każdą przekąskę bądź napój będzie można nabyć taniej… Ponadto w poniedziałki, specjalnie z myślą o tym aby studenci rozerwali się po lub przed zajęciami organizowane zostają zawody w zbijaka! To oznacza, że każdy może zabrać swoich znajomych, lub wpisać się do czyjejś grupy za pomocą facebooka lub w recepcji parku. Warunkiem odbycia się zawodów w zbijaka jest uzbieranie dwóch grup, która każda jedyna posiada minimum 4 studentów.

Serdecznie zachęcamy wszystkich studentów do zaplanowania swojego poniedziałku w naszym parku trampolin Skokoloco. Przeżyjcie niezapomniany wypad razem z paczką znajomych z akademika czy z uczelni – naładujcie się pozytywną energią, dzięki czemu będziecie mieli wiele siły na przyswajanie wiedzy! Nie czekajcie dłużej i wpadnijcie pofikać w poniedziałek, bądź zapiszcie się na zawody zbijaka w recepcji parku, pod telefonem 536 836 836 lub na info@skokoloco.pl