Spełnij swoje noworoczne postanowienia w Skokoloco!

Z początkiem nowego roku na pewno wielu z was zaczyna rozmyślać, nad noworocznymi postanowieniami! To jedyny taki czas, gdy jesteśmy pełni optymizmu i zapału do działania. Zastanawiacie się co możecie zmienić w sobie lub w swoim otoczeniu. Być może znajdą się osoby, które będą chciały rozwinąć jeszcze bardziej swoje pasje, lub znaleźć całkiem nową. Jeszcze inni postanowią, że zgubią w końcu swoje zbędne kilogramy. A jeszcze kolejne będą chciały spędzać swój czas wolny, nie marnując czasu na komputer lub telewizję. Te i jeszcze inne rzeczy możecie spełnić w naszym parku trampolin Skokoloco! Podsuwamy wam pomysły na to, co możecie zmienić w swoim życiu. Gwarantujemy, że poprzez zabawę postaramy się skutecznie podtrzymać wasz zapał i motywować was w waszych postanowieniach!

Zrezygnuj z telewizji na rzecz akrobatyki!

Podczas oglądania różnego rodzaju konkursów czy olimpiad zastanawiasz się, jak ci wszyscy zawodnicy osiągnęli tak wysoki poziom w akrobatyce? Być może ktoś zaszczepił w nich taką chęć bądź zapragnęli sami być mistrzami w tej dziedzinie. Nie chciałbyś sam być na tak mistrzowskim poziomie? Mieć pasję i nie spędzać czasu wolnego na biernych rozrywkach? Zielona Góra jest mekką akrobatów, i akurat w tym mieście jest miejsce aby rozwijać się w tym kierunku. W Skokoloco możesz zacząć jej naukę od podstaw bądź ją kontynuować. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi ewolucje akrobatyczne każdy może przyswajać dwa razy szybciej!

Zbędne kilogramy wypocisz na zajęciach fitness!

Czujesz, że ciuchy które niegdyś nosiłeś zrobiły się na Ciebie za ciasne? Pocieszasz się myślą, że być może skurczyły się w praniu, ale twoi znajomi i rodzina rozwiewają taką myśl mówiąc prosto z mostu, że Ci się przytyło? Nie załamuj rąk, tylko podejmij noworoczne wyzwanie! W chudnięciu pomogą Tobie zajęcia z fitnessu, który na trampolinach w Skokoloco są łatwiejsze i przyjemniejsze!  Odbijając się od trampolin nie męczysz się tak szybko, jednak ciało pozostaje w ciągłym ruchu. Dodając do tego lekkie ćwiczenia jak i wskazówki naszych trenerów, jest to receptą na sukces w walce o smuklejsze ciało! 

Zamień nudę na gry zespołowe!

Szykuje się kolejne, nudne popołudnie? Twoi koledzy nie mają pomysłów na spędzenie wolnego popołudnia? Gry zespołowe na głównej arenie Skokoloco to o wiele lepsza alternatywa do spędzenia czasu wolnego, niż marnowanie czasu na bezczynne siedzenie i zanudzanie się na śmierć w domu! Zbierz paczkę swoich najlepszych znajomych i rozegraj mecz siatkówki, piłki nożnej, kosza, zbijaka na trampolinach! Takie zajęcia są polecane dla wszystkich bez względu na wiek. Nie musisz się martwić, jeżeli nie masz wystarczającej ilości osób do takiej gry. Wystarczy zapytać w recepcji, czy zapisał się na nie jeszcze ktoś inny. Być może w ten sposób zapoznasz nowych ludzi!

Zaczerpnij adrealiny na Parkourze!

Od zawsze kręciły Cię filmy akcji? Z zapartym tchem oglądałeś konkurencje sportów ekstremalnych? Nie ważne czy jesteś chłopakiem, czy dziewczyną – w Skokoloco niezależnie od płci możesz zapisać się na zajęcia parkouru! Wystarczą tylko dobre chęci! Oprócz nauki podstaw gimnastyki, ćwiczeń kształtujących sprawności motoryczne, równowagę, zwinność, koordynację i usprawniasz swoje wszystkie stawy i mięśnie! Nie musisz martwić się tym, że nie podołasz – od tego mamy naszych trenerów, którzy wyjaśnią wszystko krok po kroku i dostosują się do twoich umiejętności!

Mamy nadzieje, że wytrwacie w swoich postanowieniach – i tych dużych i tych małych! Tego chcemy wam życzyć z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2017! Nie wymagajcie o siebie zbyt wiele naraz, wprowadzajcie nowe przyzwyczajenia pojedynczo i na spokojnie. Precyzujcie dokładnie co konkretnie chcecie w sobie zmienić, a na pewno osiągniecie zamierzone cele! Powodzenia!