Skokoloco w systemie My Benefit!

Coraz więcej osób zaczyna dbać o siebie, nie tylko poprzez gotowanie zdrowych, bezglutenowych dań ale i poprzez korzystanie z usług trenerów personalnych, popularnych zajęć sportowych na siłowniach itp. Dotychczas na takie zachcianki zazwyczaj mogli sobie pozwolić pracownicy, których wypłata przekracza najmniejszą średnią krajową. W końcu karnety, vouchery itp miesięcznie kosztują każdego w granicach 100-200zł. Dla większości jest to nie mała kwota…

Aby zadbać o kieszeń jak i czas wolny Polskich pracowników został opracowany system My Benefit. Z taką kartą każdy pracownik zapłaci jedynie kilkanaście złotych aby uczestniczyć w zajęciach sportowych, a resztę ceny pokrywa pracodawca z funduszu świadczeń socjalnych. To świetny pomysł dla osób, które chcą próbować nowych rzeczy, innych odmian sportu nie tracąc przy tym sporej ilości pieniędzy. Na dzień dzisiejszy w systemie kafeteryjnym My Benefit znajduje się tysiące gotowych świadczeń z zakresu sportu, rekreacji, kultury jak i wypoczynku, tak aby każdy mógł z tego skorzystać i znaleźć coś dla siebie!

Po wielu miesiącach również i nasz park trampolin postanowił dołączyć do tego programu. Teraz każdy koroporacyjny pracownik posiadający kartę My Benefit może skorzystać z usług naszego parku kiedy tylko chce! Dysponujemy sportowym sprzętem, prowadzimy zajęcia wszelkiego rodzaju a także organizujemy treningi indywidualne. Robimy wszystko, aby zaszczepić w każdym pasję do wysiłku fizycznego, a przede wszystkim – do trampolin! Zadatki na Skokomaniaka mają wszyscy – wystarczy to tylko sobie uświadomić i spróbować!