Seniorzy też mogą fikać!

Kiedy wyjedziemy za granicę, możemy się zdziwić gdy zobaczymy jak wielu seniorów ćwiczy lub truchta w parku lub centrum miasta. Wtedy zaczynamy się zastanawiać dlaczego w naszym kraju seniorzy tak niechętnie do tego podchodzą. Śledząc statystyki, aż 70% dojrzałego społeczeństwa przyznaje się, że nie uprawia żadnych sportów, zasłaniając się różnymi chorobami. Tylko 30% osób z dumą oznajmiło iż regularnie się rusza, a dzięki temu ich komfort życia jest znacznie lepszy. Co to badanie pokazuje? Leczenie ruchem jest znacznie lepsze, niż zażywanie tabletek!

W naszym parku trampolin mile widziany jest każdy – dzieciaki, nastolatkowie, dorośli, seniorzy. To dlatego mamy tak szeroką listę zajęć, dopasowaną do zainteresowań oraz wieku. Chcemy zadbać o sylwetkę każdego! Dlatego również w naszej ofercie znajdziesz zajęcia dla osób powyżej 50 roku życia o nazwie „Senior Loco”. Takie zajęcia są całkowicie bezpieczne i mają za zadanie polepszać sprawność fizyczną oraz nieść radość! Plan treningowy ułożony przez naszych trenerów jest niskiej intensywności, dopasowany zarówno pod wiek jak i możliwości uczestników. To gwarancja wzmocnienia układu kostnego, mięśniowego oraz krwionośnego. Po takich zajęciach seniorzy poczują się błogo, nabiorą sił i witalności!

W Skokoloco każdy może spełnić swoje marzenia o lataniu i pokazać że w każdym ciele – zdrowy duch. Seniorzy często kierują się myśleniem, że wiele rozrywek już nie jest dla nich lub są na to za bardzo chorzy. Jest to bardzo błędne myślenie! W razie jakichkolwiek obaw przed pogłębieniem kontuzji lub sprawieniem sobie nowej, na naszej głównej arenie przez cały czas czuwają trenerzy, którzy doradzą co jest dla ciebie najlepsze, co robić a czego nie. W końcu służymy wieloletnim doświadczeniem, a nauczanie jest dla nas przyjemnością!

Seniorze! Profilaktyka po przekroczeniu 50 jest niezwykle ważna. Dzięki temu można uniknąć wiele schorzeń oraz nieprzyjemnych niedogodności w tym wieku. A wystarczy tylko co jakiś czas się ruszać! Zdecyduj się na zajęcia „Senior Loco” a to na pewno zaowocuje poprawą kondycji w wykonywaniu codziennych czynności! Zapraszamy w sobotę co tydzień na godzinę 18:00!