„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

SKOKOLOCO – Wasz ulubiony Park Trampolin zapragnął stać się częścią fantastycznego projektu jakim jest akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowana przez Polską Organizacje Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki!

Jakiś czas temu Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła przyjmowanie deklaracji udziału partnerów branżowych w trzeciej edycji wspomnianej powyżej akcji, popularyzującej i zachęcającej Polaków do korzystania z usług turystycznych poza tradycyjnym letnim sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi.

Nasza WYSKOKOWA oferta (turystyczna) nie traci atrakcyjności niezależnie od pory roku! Dlatego chcemy wziąć udział w tym projekcie!

I jeśli decydenci z POT pozwolą, weźmiemy w nim udział! W związku z tym zobowiązujemy się do udzielenia 50% zniżki wszystkim TURYSTOM, którzy w dniach 6.10 – 8.10.2017 odwiedzą SKOKOLOCO Zielonogórski Park Trampolin!

Każdy TURYSTA, który zdecyduje się w tym czasie odwiedzić Zieloną Górę i wypełnić swój wolny czas FIKANIEM, BRYKANIEM i SALTAMI na naszych TRAMPOLINACH nabędzie bilet wstępu w wyjątkowej cenie 15 złotych (zamiast standardowych 30 zł)!

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” obowiązywać będzie od godziny 17:00 w dniu 6.10.2017, a zakończy się w niedziele (8.10), w momencie zamknięcia Parku Trampolin Skokoloco!

Wkrótce poinformujemy Was, czy SKOKOLOCO wszedł do GRY!