Półkolonia w Skokoloco 2017

W tym roku zdecydowaliście się na krótszy wyjazd bądź lenistwo w domu przez całe ferie. A może jesteście zawaleni pracą, lub chcecie odpocząć w domowych pieleszach a dziecko nie wie co ze sobą zrobić? Nie pozwólcie swoim dzieciakom na nudę i urozmaićcie im czas decydując się na półkolonię w Skokoloco! Zabawa w parku trampolin jest gwarantowana i takim sposobem zapewnisz swoim pociechom niezapomniane ferie zimowe!

Sprawy organizacyjne

Po wielu wiadomościach od naszych młodych skokomaniaków zdecydowaliśmy się na urządzenie półkolonii, która jest dobrym rozwiązaniem dla pociech, które zostają w domu podczas ferii zimowych. Zajęcia w naszym parku przeznaczone są dla dzieci od 6 do 12 roku życia. Organizujemy dwa turnusy o różnych datach, aby każdy mógł załapać się na to wydarzenie, jeśli jednak w tygodniu ma w planach coś innego. Pierwszy odbędzie się od 30.01 do 03.02, natomiast drugi 06.02 do 10.02. Zapisy prowadzone są w recepcji parku – wystarczy przyjść, zadzwonić pod numer 536 836 836, bądź napisać e-maila z zapytaniem na info@skokoloco.pl

Jak wygląda półkolonia w naszym parku?

Na każdy turnus przewidziana jest moc atrakcji i zabawy! Na pierwszym miejscu będą zajęcia teoretyczne i praktyczne na trampolinach dzięki czemu dzieciaki swój czas wolny podczas ferii spędzą aktywnie i we wspaniałej atmosferze. Przewidziane są również zabawy z naszymi trenerami oraz animatorami a dodatkowo będą mogli wziąć udział w kursie pierwszej pomocy, aby wiedzieć jak postępować w czasie wypadków. Dodatkowo odbędą się konkursy plastyczne oraz zawody sprawnościowe na trampolinach. Wszystkich wyłowionych przez nas zwycięzców oczywiście nagrodzimy drobnymi upominkami. Podczas ferii w naszym parku będzie można także podszlifować swoje umiejętności z języka angielskiego oraz matematyki. Zorganizowany został także wyjazd na seans filmowy do pobliskiego kina oraz ciepły dwudaniowy obiad, razem ze zdrowymi przekąskami w cenie całej półkolonii!

Jakie są zalety półkolonii?

Przede wszystkim dzieciaki przez wszystkie dni trwania turnusu mają zaplanowane zajęcia w parku trampolin jak i poza nim od rana do wieczora. Rodzice tym sposobem zyskują czas dla siebie a dzieciaki spędzają ten czas aktywnie i zdrowo w grupie swoich rówieśników. Kolonie zazwyczaj tworzą przyjaźnie na całe życie, dlatego kto wie, może i twoje dziecko nawiąże nowe, ciekawe znajomości? Takie formy spędzania czasu rozwijają umiejętność zachowania się w grupie, nabywając nowych doświadczeń. Dziecko staje się bardziej otwarte i odważne, przed nieznanym w życiu codziennym. Oprócz tego uczy się samodzielności od najmłodszych lat, jak i również dyscypliny i przestrzegania zasad. Oddając dzieciaki w nasze ręce wybieracie dla nich bezpieczną rozrywkę, pod stałym nadzorem dlatego żadna krzywda im się nie stanie.