Podsumowanie 2016 roku!

Ten rok okazał się być dla nas wszystkich przełomowy. Udało nam się stworzyć miejsce w Zielonej Górze, gdzie osoby w każdym wieku mogą przyjść i świetnie się bawić! Pomimo opóźnień w otwarciu Skokoloco udało nam się wystartować 29 lipca i od tej pory kształcimy, bawimy i dbamy o sylwetkę każdego, kto do nas przyjdzie! Jednak od pierwszego dnia trochę się zmieniło…

Przez pół roku naszego funkcjonowania udało nam się przeprowadzić wiele akcji wspierających jak i edukujących. Świętowaliśmy wspólnie halloween, mikołajki, oraz nie jedno rozpoczęcie weekendu! Wyprawiliśmy mnóstwo imprez urodzinowych, wieczorów panieńsko – kawalerskich i daliśmy możliwość szkołom, aby razem z nami urozmaicili swoje lekcje WF! Rozwinęliśmy się, pozyskując nowych partnerów, którzy ofiarowali nam swoje poświęcenie, czas oraz dobre chęci, a my bardzo chętnie wpieraliśmy również ich! Rozpoczęliśmy działalność naszego bloga, instagrama oraz kanału na YT. Usprawniliśmy kupowanie biletów online oraz uruchomiliśmy możliwość z korzystania karty My benefit jak i ZGranej Rodziny. Przez ten czas dostaliśmy wiele sugestii, pochwał oraz konstruktywnej krytyki od naszych fanów i nie tylko dzięki czemu mamy motywację do dalszego działania oraz tworzenia miejsca obfitego w pozytywną energię!

Nowy rok 2017 na pewno będzie ekscytujący oraz pełen niespodzianek w Skokoloco! Pomysłów na konkursy, promocje oraz akcje mamy bardzo wiele i na pewno postaramy się przedstawić je wam już wkrótce! Na pewno też uruchomimy kolejną porcję atrakcji w postaci nowych sal, atrakcji i zajęć, a może nawet kto wie, może wkrótce będą dostępne u nas gadżety z panem Loco?

Z pasji do tego miejsca, chcemy się rozwijać, pozyskiwać coraz to większą ilość fanów i przede wszystkim nawoływać do walki o lepsze zdrowie! Zarażanie dobrą energią to nasza misja! Czekamy na wasze opinie, oraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego parku trampolin, już dziś!