Łączy NAS wspólna PASJA – SPORT! :)

Kochani! Śpieszymy Wam donieść, iż Park Trampolin SKOKOLOCO pozyskało kolejnego fantastycznego PARTNERA! Mowa tu, o Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego – młodej, acz prężnie rozwijającej się szkółce piłkarskiej z Zielonej Góry, która już wkrótce wypuści w świat niejednego następcę Roberta Lewandowskiego!

Macieja Murawskiego raczej przedstawiać Wam nie trzeba; każdy, kto choć trochę orientuje się w „polskim piłkarskim piekiełku” powinien go kojarzyć! To właśnie on jest jednym z trzech ojców założycieli szkółki piłkarskiej, sygnowanej jego imieniem. Razem Tomaszem Skrzypczakiem i Rafałem Zychem mieli marzenie… i to marzenie zrealizowali! Wkrótce będzie o nich głośno – ZOBACZYCIE!

 

Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego ma na celu kompleksowe szkolenie młodych adeptów piłki nożnej oraz zaszczepienie w młodych ludziach pasji względem zdrowego trybu życia. Twórcy Akademii żywią nadzieję, iż w przyszłości ich adepci nie tylko będą wspaniałymi sportowcami, lecz będą wykazywać się wysoką kulturą osobistą oraz kształtować wysokie standardy etyczne i moralne. Założyciele celują w promowanie nie tylko dobrych wzorców sportowych, ale także społecznych. Stworzenie takich wartości jak wzajemny szacunek, szacunek do przeciwnika oraz godne reprezentowanie naszej Akademii to ich podstawowa misja!

 

Sami widzicie, że z dżentelmenami o takim podejściu do spraw szkolenia należało zawrzeć trwały sojusz! W planach już mamy systematyczne treningi piłkarskie z wykorzystaniem trampolin oraz udział we wspólnych akcjach plenerowych, jakie SKOKOLOCO park trampolin oraz Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego będą organizować.

 

Tylko wyczekiwać, kiedy Maciej Murawski wraz ze swoją świtą zawitają do naszego Parku Trampolin SKOKOLOCO i zapozują przy „ściance sławy”. Zaprawdę powiadam Wam – nastąpi to już wkrótce! : )

…no i fiolet! To taki piękny kolor! : )