Jesteśmy ekspertami nie tylko od skakania…

Być może o tym słyszeliście, a być może kiedyś coś przeczytaliście taką informację na naszym facebooku… Nie zajmujemy się jedynie Skokoloco w Zielonej Górze, a mamy spore doświadczenie w branży eventowej!

Od ponad 7 lat jesteśmy także producentami namiotów sferycznych Polidomes. Tworzymy konstrukcje tymczasowe zarówno dla osób prywatnych jak i korporacji. Projektujemy je zgodnie z  indywidualnymi potrzebami, następnie produkujemy i dostarczamy na wskazane przez klienta miejsce. Zarówno tworząc Skokoloco jak Polidomes największą wagę przykładamy do bezpieczeństwa użytkowania naszych produktów. Konstrukcje sferyczne składają się ze stalowych rur, oraz poszyć, które w zależności od wymagań klienta mogą być różnych wielkości, rodzajów, kolorów itp Wbrew pozorom kopuły sferyczne są stabilne i wytrzymałe podczas ciężkich warunków atmosferycznych oraz funkcjonalne w użytkowaniu, dlatego nie jedni organizatorzy imprez plenerowych decydują się właśnie na takie rozwiązanie! Nie zapominając o nowoczesnym designie, przestrzegamy najwyższych standardów jakości naszych produktów – udzielając 24 miesięcznej gwarancji. Jesteśmy również w stanie zaopatrzyć kopułę w wyposażenie dodatkowe w postaci oświetlenia, klimatyzacji, systemów grzewczych i wiele, wiele innych szczegółów które klient sobie zażyczy. Wszystko to dostarczamy metodą „door to door” w każdy zakątek świata, powołując się na sprawdzone firmy logistyczne.

Takie namioty znajdują szerokie zastosowanie na eventach, targach firmowych, akcjach promocyjno-reklamowych, festiwalach, koncertach i różnego rodzaju imprezach masowych. Często też spotykane są jako sale bankietowe, punkty naukowe, gastronomiczne oraz handlowe. Wiele osób prywatnych decyduje się również na stworzenie swojej bazy noclegowej z wykorzystaniem kopuł, lub do postawienia w ogrodzie jako altanę, bądź szklarnię. Jak widać zastosowań jest wiele, dlatego to potwierdza, że są idealne na każde rozwiązanie! Decydując się na wynajem lub kupno kopuły nadajesz wyjątkową oprawę najważniejszego wydarzenia twojej firmy, bądź twojego życia prywatnego, i zapadniesz w pamięć każdego na wiele lat! 

Mamy za sobą mnóstwo realizacji, z czego każdą o innym charakterze. Za każdym razem podołaliśmy wizjom organizatorów dlatego cieszymy się niemałą popularnością. Zbierane przez lata doświadczenie procentuje, bowiem wiemy jak udoskonalać nasze produkty, aby każdy klient był zadowolony. Jeżeli jesteście zainteresowani takimi rozwiązaniami, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez stronę internetową http://polidomes.pl/