Dzięki Playces – widzimy się w Skoko!

 

Od pewnego czasu (jakiś miesiąc z niewielkim haczykiem) współpracujemy z bardzo kreatywnymi młodymi ludźmi, pochodzącymi stąd – z Bachusowego Grodu. Ich inwencja wybiega jednak daleko poza ciasne, miejskie granice i obiera iście zachodnie standardy!

Mowa tu o twórcach aplikacji Playces4play, która już za kilka lat będzie równie popularna jak Endomondo.

Places4play to aplikacja dla wszystkich osób kochających sport, bo służy do organizacji spontanicznych spotkań sportowych. Bez znaczenia czy biegasz, uprawiasz sporty zespołowe, AKROBATYKĘ czy po prostu szukasz motywacji by zacząć swoją przygodę z aktywną rekreacją!

Dzięki playces4play masz podgląd na to, jakie (amatorskie) wydarzenia sportowe są organizowane w Twojej okolicy. Chcesz pograć z kimś w piłkę – wystarczy, że sprawdzisz, kto organizuje meczyk na pobliskim orliku. Nie lubisz sam biegać lub jeździć na rowerze – z playces4play to nie problem; załóż lub dołącz do istniejącego już wydarzenia i nie męcz się sam.

Co więcej – wielkimi krokami zbliża się nowy rok akademicki: do miasta przyjedzie ogrom młodych ludzi, którzy do tej pory nie mieli styczności z Zieloną Górą. Na początku pewnie będą czuć się zagubieni, przytłoczeni… z playces wcale nie muszą! Wystarczy, że dołączą do wydarzenia sportowego – np. umówią się na wolne fikanie w SKOKOLOCO i poznają masę podobnych im zapaleńców!

Dzięki współpracy z Doktorem Z każdy, kto zdecyduje się dołączyć do wydarzenia w aplikacji playces dokładnie wie, ile straci kalorii oraz jakiego nawodnienia będzie potrzebował w trakcie treningu.

Kolejnym z plusów są rabaty cenowe za zgromadzone punkty, które zbierasz poprzez udział w spontanicznym treningu z playces. Owe punkciki można wykorzystać w najlepszym zielonogórskim sklepie sportowym – HurtowniSportowej.net (z którą także w nieodległej przyszłości podejmujemy współpracę)

U nas w SKOKOLOCO, wykorzystujemy aplikację do organizacji treningów, ponieważ ułatwia komunikację w naszych grupach, a przede wszystkim poprawia komunikację na linii podopieczni – trener. Dodatkowo dzięki współpracy z places4play macie okazję otrzymać w SKOKOLOCO rabat cenowy!

Wystarczy dołączyć do specjalnego wydarzenia w aplikacji places4play i poinformować o tym fakcie recepcjonistki w SKOKOLOCO, podczas zakupu biletów!

Kilka kliknięć, trwających 8 (no może maksymalnie 12) sekund, a zaoszczędzone pieniądze trafiają do Twojej kieszeni! : )

Playces4play to przyszłość sportu, a my w parku trampolin SKOKOLOCO kochamy nowości, zaś ku przyszłości patrzymy z optymizmem! Ty również?